Судове рішення #9035627

Справа № 2-812

2010 рік

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

26 квітня 2010 року                                  м. Василівка

Василівський районний суд Запорізької області

у складі:     головуючого судді             Пушкарьової С.П.

при секретарі                       Четвертак Л.М.

за участю     представника позивача                 Брацило О.В.

представника відповідача         ОСОБА_2        

розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Василівка цивільну справу за позовом комунального підприємства „Дніпрорудненські теплові мережі” до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію, суд,

В С Т А Н О В И В:

01.03.2010 року до Василівського районного суду Запорізької області надійшла позовна заява комунального підприємства „Дніпрорудненські теплові мережі” до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію.

 У позові вказано, що позивач КП «Дніпрорудненські теплові мережі» надає відповідачу теплову енергію з 01.11.2003 року. Тарифи на послуги теплопостачання для підприємства позивача затвердженні рішенням виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради від 21.10.2003 року № 320 та складають 0,98 грн. за 1 квадратний метр загальної площі приміщення, а також рішенням виконавчого  комітету Дніпрорудненської міської ради №301 від 06.10.2006 року, що складає 0.91 грн. за 1 кв.м. опалювального приміщення абонентської плати та 3,35 грн. за 1 кв. метр опалювального приміщення, від 15.04.2008 року № 81 1,52 грн. за 1 кв. м. опалювального приміщення абонентської плати та 3,89 грн. за 1 кв. метр опалювального приміщення (введені в дію з 19.04.2008 року).

В квартирі АДРЕСА_1 зареєстрований та проживає відповідач ОСОБА_3 Загальна площа опалювального приміщення зазначеної квартири складає 49,5 кв.м.

Відповідно до п. 18 Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення, затверджених постановою КМУ від 21.07.2005 року № 630 встановлено, що розрахунковим періодом для встановлення розміру оплати послуг є календарний місяць, плата за який вноситься не пізніше 20 числа наступного за розрахунковим місяцем. Крім того обов’язок щодо своєчасної оплати зазначається і у п. 1, 9, 17.1 Договору № 6690 «Про надання населенню послуг з централізованого опалення», що був укладений зі ОСОБА_3 (як з наймачем, на якого відкрито особовий рахунок) 01.11.2003 року.

Відповідач не сумлінно виконує свої зобов’язання, затримуючи строки оплати. За період з 01.11.2008 року по 01.02.2010 року (15 місяців) сума боргу за спожиту теплову енергію складає 2269 грн. 67 коп. Відповідач заборгованість не погасив, в зв’язку з чим позивач просить стягнути з відповідача заборгованість за спожиту теплову енергію у сумі 2269 грн. 67 коп. та оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн.

У судовому засіданні представник позивача ОСОБА_1, позов підтримала та суду пояснила, що підприємство позивача є виробником теплової енергії, який здійснює її доставку від котельні до радіаторів опалення.

Оскільки використання теплової енергії допускається тільки на підставі договору, укладеного між теплопостачальною організацією та споживачем, 01.11.2003 року з відповідачем по справі  був укладений договір № 6690 про надання послуг з теплопостачання. Відповідач був ознайомлений з умовами договору, про що свідчить його особистий підпис у графі «споживач».

Відповідно до розділу 7 вказаного договору споживач зобов’язаний своєчасно в установлений договором термін сплачувати надані послуги. У випадку порушення з боку виконавця умов договору споживач повинен звернутися до ПВ ЖКГ для складання акту-претензії, із зазначенням строків, видів відхилень показників послуг, що надаються. В даному випадку плата за комунальні послуги не нараховується. З боку відповідача по справі жодних звернень до підприємства тепловодоканалу щодо надання неякісних послуг не було.

Плата за наданні послуги з теплопостачання нараховувалась згідно чинного законодавства та умов укладеного договору. Так за період з 01.11.2008 року по 01.02.2010 року нараховано до сплати 2291,82 гривні, відповідачем частково сплачена сума за надані послуги у розмірі 1631,02 гривні, а сума заборгованості становить 660 гривень 80 копійок (відповідно до наданої розшифровки нарахувань).    

Сума пред’явлена до стягнення була нарахована з урахуванням Рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради від 15 квітня 2008 року за № 81 «Про затвердження тарифів на послуги опалення для населення по КП «Дніпрорудненські теплові мережі», яким продовжено порядок розрахунків з населенням за послуги теплопостачання за двох ставковими тарифами. Двоставковий тариф за послуги теплопостачання складається з річної абонентської плати за обслуговування одиниці приєднаного теплового навантаження та плати за одиницю фактично спожитої теплової енергії.

Тарифи на послуги теплопостачання встановлені без урахування витрат на періодичну повірку, обслуговування та ремонт (включаючи демонтаж, транспортування та монтаж) приладів обліку теплової енергії та витрат на технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем теплопостачання. Двохставковий тариф на послуги теплопостачання за 1 м2 загальної площі розрахований виходячи із тривалості опалювального періоду 174 календарних дні.

Тарифи на теплову енергію розраховані відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 10 липня 2006 року № 955 «Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води», «Правил розрахунку двох ставкового тарифу на теплову енергію», які затверджені Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 08.09.2000 року за № 191 та з урахуванням вимог «Правил надання послуг централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630.

Облік вартості спожитої теплової енергії за двоставковим тарифом є обов’язковим відповідно до затверджених Правил розрахунку двоставкого тарифу на теплову енергію та гарячу воду. Дія цих Правил поширюється на всі теплопостачальні організації  комунальної  енергетики  незалежно  від  їх  відомчої належності та форми власності, а також на споживачів. Рішення про перехід до розрахунків  між  споживачами  та теплопостачальними   організаціями за двоставковими тарифами приймається місцевими органами виконавчої влади та самоврядування. Правила розрахунку двоставкового  тарифу  на  спожиту теплову енергію  та  гарячу  воду  визначають  порядок  розрахунку вартості  виробництва,  транспортування  та  розподілення теплової енергії та гарячої води,  яка  забезпечує  рентабельну  діяльність теплопостачальних  організацій  при  стимулюванні процесу економії теплової енергії та гарячої води споживачем.

Тому просить суд стягнути з відповідача суму боргу за спожиту теплову енергію, а також покласти на відповідача оплату судових витрат за розгляд справи в судовому порядку в розмірі 30 грн.

В судовому засіданні представник відповідача ОСОБА_2 позовні вимоги не визнав в повному обсязі, суду пояснив, що не згоден з заявленими позивачем вимогами виходячи з наступного. Відповідно до п. 8 «Правил з надання централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою КМУ від 21.07.2005 № 630, послуги надаються споживачеві згідно з договором, що оформляється на основі типового договору про надання послуг з централізованого опалення. Відповідач з 2006 року відмовляється укладати договір з позивачем на умовах позивача, так як вважає, що умови договору не відповідають діючому законодавству та грубо порушують його права як споживача.

Сума боргу, пред’явлена до стягнення, нарахована з урахуванням Рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради від 15 квітня 2008 року за № 81 «Про затвердження тарифів на послуги опалення для населення по КП «Дніпрорудненсткі теплові мережі», яке представник відповідача вважає незаконним, тому що ним затверджено порядок розрахунків з населенням за послуги теплопостачання за двох ставковими тарифами.

Свої заперечення обґрунтував тим, що на будинку, де мешкає відповідач, встановлено прилад обліку теплоенергії, за яким він і сплачував вчасно та в повному обсязі плату за обсяг отриманого тепла. Відповідно до встановленого двоставкового тарифу відповідач крім вартості спожитої ним теплоенергії безпідставно вимушений сплачувати ще й річну абонентську плату за обслуговування одиниці приєднаного теплового навантаження.

Крім того, як вбачається з суми заборгованості, при проведенні розрахунків тарифів згідно вищевказаного рішення міськради, позивач всупереч нормам закону безпідставно виконав перехід на оплату послуг не по показанням будинкового засобу обліку, а згідно калькулювання планових витрат виходячи з 1 кв.м. опалювальної площі, що по умовам редакції договору змушує відповідача оплачувати більш ніж втричі більше приєднане теплове навантаження.  

Сума розрахунку за наданні послуги з теплопостачання повинна бути розрахована з урахування одноставкового регульованого тарифу, передбаченого нормою закону України «Про теплопостачання». Всупереч цьому позивач перед початком розрахунку двоставкових тарифів не виконав вимогу Правил розрахунку двоставкового тарифу та не отримав підтвердження уповноваженої інспекції в сфері енергозбереження відповідності основних вихідних даних для розрахунку двоставкового тарифу. Тим більше, що при використанні цього двоставкового тарифу у позивача не має доказів узгодження зі споживачем величини приєднаного теплового навантаження, що є прямим порушенням закону.

Тому тільки при наявності законного одноставкового тарифу можливо визначити той факт, чи виконується з боку відповідача його обов’язок на оплату спожитих послуг і лише при  наявності цього затвердженого тарифу може бути реалізоване право відповідача на перерахунок величини оплати наданих послуг з теплопостачання.

З наведених доказів виходить, що з дати провадження позивачем двохставкового тарифу на оплату послуг з централізованого опалення грубо порушується  право відповідача на оплату послуги по регульованим державою тарифам.

Тому пред’явлену до стягнення суму боргу не визнає.

Вислухавши пояснення представника позивача, представника відповідача, дослідивши матеріали справи, а саме: договір про надання послуг, додаткову угоду, довідку з місця проживання про склад родини, розрахунок заборгованості, розшифровку нарахувань по лицьовому рахунку, журнал обліку теплової енергії по прибору,  рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради № 81 від 15 квітня 2008 року «Про затвердження тарифів на послуги опалення для населення по КП «Дніпрорудненські теплові мережі», тарифи на послуги теплопостачання КП «Дніпрорудненські теплові мережі», вимоги щодо кількісних і якісних показників послуг централізованого опалення та зменшення плати у разі їх відхилення, загальні вказівки до тарифів на послуги теплопостачання для населення, суд вважає, що позовні вимоги обґрунтовані, підтверджуються матеріалами справи та підлягають задоволенню частково з наступних підстав.

Правовідносини, що виникли між позивачем та відповідачем у справі з приводу оплати наданих послуг з централізованого опалення регулюються Законом України «Про теплопостачання», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», «Правилами надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, Цивільним Кодексом України та іншими нормативно-правовими документами.

Закон України «Про теплопостачання» від 02.06.2005 року N 2633-IV  у статті 1 вказує, що теплопостачання (постачання теплової   енергії) - це  сфера діяльності з  виробництва,  транспортування,  постачання  теплової енергії споживачам; а споживач теплової енергії – це фізична або юридична  особа,  яка використовує теплову енергію на підставі договору; теплова енергія  -  товарна  продукція,  що  виробляється  на об'єктах сфери  теплопостачання  для  опалення,  підігріву  питної води,  інших  господарських  і  технологічних  потреб  споживачів, призначена для купівлі-продажу.

    Споживач повинен щомісячно здійснювати оплату теплопостачальній  організації  за   фактично отриману теплову енергію.

Відповідно до ст. 24 Закону основними обов'язками споживача теплової енергії є: своєчасне укладання договору з теплопостачальною організацією на постачання теплової енергії; додержання вимог договору та нормативно-правових актів; забезпечення безпечної експлуатації систем теплоспоживання. Споживач теплової  енергії несе відповідальність за порушення умов  договору  з  теплопостачальною   організацією,   відповідних нормативно-правових   актів.

Ст.13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004 року № 1875-1У  відносить  послуги з централізованого опалення до  комунальних послуг. Ст.16 вказаного закону передбачає що порядок надання житлово-комунальних послуг, їх кількісні та якісні показники мають відповідати умовам договору та вимогам законодавства.

Ст.19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачає, що відносини  між  учасниками  договірних  відносин  у  сфері  житлово-комунальних послуг  здійснюються  виключно  на  договірних  засадах.

Ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» вказує на права та обов'язки споживача, а саме: споживач має право одержувати послуги  згідно  із  законодавством та умовами договору на надання  житлово-комунальних послуг; споживач зобов'язаний: укласти договір  на  надання  житлово-комунальних  послуг,  підготовлений виконавцем на основі типового договору;  оплачувати    житлово-комунальні    послуги    у   строки,  встановлені договором або законом.

Відповідно до ст.21 та 22 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавець та виробник вказаних послуг зобов’язані укласти договір зі споживачем про умови надання житлово-комунальних послуг.

Істотні умови договору між виконавцемвиробником житлово-комунальних послуг та споживачем передбачені ст.26 закону України «Про житлово-комунальні послуги». Вказана стаття у ч.5 та ч.6 передбачає, що процедура погодження договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін. У разі зникнення потреби в отриманні послуги або відмови споживача від користування послугою виконавцявиробника споживач має право розірвати договір у порядку встановленому законом.

Особливості укладення договорів на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирних будинках передбачені ст.29 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а саме – договір укладається між квартиронаймачем (у даному випадку) та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. Процедура погодження умов договору відбувається протягом одного місяця з дня винесення проекту договору однією із сторін.

Ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачає, що плата за житлово-комунальні послуги нараховується щомісячно відповідно до умов договору.

Відповідно до «Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, послуги надаються  споживачам  безперебійно,  за  винятком часу перерв на: проведення в установленому порядку ремонтних і профілактичних робіт виконавцем за графіком,  погодженим з  виконавчими  органами сільських,  селищних  та  міських  рад  або  місцевими  державними адміністраціями; міжопалювальний період (для систем опалення); ліквідацію наслідків, пов'язаних з дією непереборної сили або аварією.

Послуги повинні відповідати: з централізованого  постачання  холодної  та  гарячої  води - вимогам щодо якості і тиску  води,  температури  гарячої  води,  а також розрахунковим нормам витрати води у точці розбору; з централізованого опалення - нормативній температурі повітря у приміщеннях квартири  (будинку  садибного  типу)  за  умови  їх утеплення  споживачами  та  вжиття  власником (балансоутримувачем) будинку та/або виконавцем заходів до  утеплення  місць  загального користування будинку; з централізованого  водовідведення  - нормативам з відведення стічних вод за  умови  підтримання  відповідного  стану  приміщень будинку та прибудинкової території.

Послуги  надаються  споживачеві  згідно  з  договором,  що оформляється на основі типового  договору  про  надання  послуг  з централізованого  опалення,  постачання холодної та гарячої води і водовідведення (далі - договір).

Послуги  з  водовідведення  оплачуються   споживачем   з розрахунку  обсягу  витрат  холодної  та  гарячої  води  згідно  з нормативами (нормами) споживання або  показаннями  засобів  обліку води. Розрахунковим  періодом  для  оплати послуг є календарний місяць.  Плата за послуги вноситься не пізніше 20 числа місяця, що настає  за  розрахунковим,  якщо  договором  не  встановлено інший строк.

Плата за надані послуги вноситься  споживачем  відповідно до   показань   засобів   обліку   води  і  теплової  енергії  або затверджених нормативів (норм) споживання на  підставі  платіжного документа  (розрахункової  книжки,  платіжної  квитанції тощо) або відповідно до умов договору на встановлення засобів обліку.

У  разі  неналежного   надання   або   ненадання  послуг виконавцем  споживач  повідомляє про це виконавця в усній формі за допомогою телефонного зв'язку чи у письмовій формі за адресами, що зазначені в договорі.

За результатами перевірки складається  акт-претензія  про неналежне надання або ненадання послуг (далі акт-претензія),  який підписується  споживачем  та  представником  виконавця.

Місцеві  органи  виконавчої  влади  або  органи  місцевого самоврядування  мають  право  тимчасово   визначати   інші   норми споживання, кількісні та якісні показники та режими надання послуг в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.

Формування тарифів підприємствами, які здійснюють виробництво, транспортування  та   постачання   теплової   енергії,  здійснюється  відповідно до річних планів виробництва,  транспортування  та  постачання  теплової   енергії, економічно обґрунтованих планованих витрат, визначених на підставі державних нормативів (норм) витрат  ресурсів,  техніко-економічних розрахунків та кошторисів,  ставок податків і зборів (обов'язкових платежів) та цін у планованому  періоді,  визначених  на  підставі прогнозних індексів цін виробників промислової продукції.

Підприємства застосовують двоставкові тарифи на надання послуг  з  централізованого  опалення, затверджені в установленому порядку, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 1267 від 24.10.2007 року. У  разі  зміни  ставок  податків  і  зборів (обов'язкових платежів),  розміру мінімальної заробітної плати,  ставок орендної плати  (за об'єктами виробничого призначення),  інших обов'язкових платежів  і  зборів,  цін  і  тарифів  на  паливно-енергетичні  та матеріальні  ресурси  для  відшкодування в повному обсязі витрат з операційної діяльності тарифи  переглядаються  в   установленому законодавством порядку.

Відповідно до «Правил розрахунку двоставкого тарифу на теплову енергію та гарячу воду», затверджених Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 08.09.2000 року за № 191, рішення про перехід до розрахунків  між  споживачами та теплопостачальними організаціями за двоставковими тарифами приймається місцевими органами виконавчої влади та самоврядування.

Правила розрахунку двоставкового  тарифу  на  спожиту теплову енергію  та  гарячу  воду визначають порядок розрахунку вартості виробництва, транспортування та  розподілення теплової енергії та гарячої води,  яка  забезпечує  рентабельну  діяльність теплопостачальних  організацій  при  стимулюванні процесу економії теплової енергії та гарячої води споживачем.

Двоставковий тариф - це тариф на послуги теплопостачання, який складається з річної вартості обслуговування одиниці приєднаного  теплового  навантаження  та вартості одиниці спожитої теплової енергії.  

Плата  за одиницю  приєднаного  теплового  навантаження включає  в  себе  умовно-постійну частину витрат теплопостачальної організації  на  виробництво,  транспортування та розподілення теплової  енергії.  Плата  за  фактичний  об'єм  спожитої теплової енергії компенсує умовно-змінну частину  витрат  теплопостачальної організації.

Згідно до ч.3 ст.10 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Згідно ст.57 ЦПК України, доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, їхніх представників, допитаних як свідків, показань свідків, письмових доказів, речових доказів.

Згідно ст.60 ЦПК України, кожна сторона зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі. Доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Як було встановлено в судовому засіданні та як вбачається із матеріалів справи, позивач є наймодавцем помешкання за адресою: АДРЕСА_2, де й проживає з сім’єю, що підтверджується поясненнями представника відповідача, довідкою, що є у справі, та являється споживачем послуг, що надаються підприємством позивача.

Відповідно до чинного законодавства між позивачем та відповідачем по справі 01.11.2003 року було укладено договір № 6690 про надання споживачу ОСОБА_3 послуг з централізованого опалення.

Відповідно до розділу 7 вказаного договору споживач зобов’язаний своєчасно в установлений договором термін сплачувати надані послуги. У випадку порушення з боку виконавця умов договору споживач повинен звернутися до ПВ ЖКГ для складання акту-претензії, із зазначенням строків, видів відхилень показників послуг, що надаються. В даному випадку плата за комунальні послуги не нараховується. З боку відповідача по справі жодних звернень до підприємства тепловодоканалу щодо надання неякісних послуг не було.

Рішенням виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради від 15 квітня 2008 року за № 81 «Про затвердження тарифів на послуги опалення для населення по КП «Дніпрорудненсткі теплові мережі», продовжено порядок розрахунків з населенням за послуги теплопостачання за двоставковими тарифами, які складаються з річної абонентської плати за обслуговування одиниці приєднаного теплового навантаження та плати за одиницю фактично спожитої теплової енергії.

Плата за наданні послуги з теплопостачання нараховувалась згідно чинного законодавства та умов укладеного договору. Так за період з 01.11.2008 року по 01.02.2010 року була нарахована сума 2291 гривня 82 копійки. З вказаної суми боргу добровільно відповідачем було сплачено 1631 гривня 02 копійки. Залишкова сума боргу дорівнює 660 гривень 80 копійок, яку відповідач своєчасно не сплатив.

Оскільки споживач зобов’язаний своєчасно в установлений договором термін сплачувати надані послуги з централізованого опалення, відповідач по справі ОСОБА_3 не сумлінно виконує свої зобов’язання, передбачені договором.

Таким чином, враховуючи все вищевикладене, суд прийшов до таких висновків:

- між позивачем та відповідачем існують договірні правовідносини щодо надання послуг з теплопостачання;

- укладений ними договір є обов'язковим для виконання обома сторонами;

- у разі порушення зобов'язань, передбачених цим договором, настають наслідки, передбачені ним, а також вищевказаними нормами діючого законодавства;

- за період з 01.11.2008 року по 01.02.2010 року відповідачу була нарахована сума в розмірі 2291 гривня 82 копійки;

- з вказаної суми боргу добровільно відповідачем було сплачено 1631 гривня 02 копійки;

- таким чином відповідач не сумлінно виконує свої зобов’язання, передбачені договором, внаслідок чого утворилась заборгованість у сумі 660 гривень 80 копійок, яка підлягає стягненню.

Пояснення представника відповідача щодо неправильного нарахування суми наданих послуг підприємством позивача за двоставковими тарифами спростовуються рішенням виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради від 15 квітня 2008 року за № 81 «Про затвердження тарифів на послуги опалення для населення по КП «Дніпрорудненсткі теплові мережі», яким продовжено порядок розрахунків з населенням за послуги теплопостачання за двоставковими тарифами.

Відповідно до ст. 88 ЦПК України судові витрати у вигляді держмита підлягають стягненню з відповідача.

Враховуючи викладене, керуючись «Правилами розрахунку двоставкого тарифу на теплову енергію та гарячу воду», затверджених Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 08.09.2000 року за № 191, «Правилами надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, ст.ст. 13, 19, 20, 21, 22, 26, 29, 32, 68 ЖК України,  ст.ст. 526, 527, 530, 901-903 ЦК України. ст.ст. 3, 4, 10, 11, 14,  82, 88, 208, 209, 214 -215, 224  ЦПК України, суд,

В И Р І Ш И В :

Позовну заяву комунального підприємства «Дніпрорудненські теплові мережі» до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію – задовольнити частково.

Стягнути зі ОСОБА_3 на користь комунального підприємства „Дніпрорудненські теплові мережі» заборгованість у сумі 660 грн. 80 коп., а також,  30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, всього 690 грн. 80 коп.

Стягнути зі ОСОБА_3 на користь держави держмито у розмірі – 51 грн.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву не буде подано. Якщо буде подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не буде подана у строк, встановлений ст. 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. Уразі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Голова  Василівського районного суду                

Запорізької області                                            С.П. Пушкарьова    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація