Судове рішення #9031978

Справа № 1-146/10

В И Р О К

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

      8 квітня 2010 року Роменський міськрайонний суд Сумської області в складі: головуючого-судді В.О. Шульги, при секретарі Ю.В. Кириленко, з участю прокурора  Н.В. Таміліної,  розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Ромни кримінальну справу за звинуваченням :                

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Зіркове Усть-Кутського району Іркутської області, громадянина України, з середньою освітою, не одруженого, не працюючого, мешканця   АДРЕСА_1.,  не судимого,

 

      у вчиненні злочину передбаченого ч. 1  ст. 185  КК України, -

В С Т А Н О В И В:

    29 листопада 2009 року близько 13 години, на ст. Ромни Південної залізниці в м. Ромни Сумської області, ОСОБА_1, таємно демонтував з вагонів № 141 і № 642 , які знаходилися на 28 ваговій колії, деталі буксового вузла колісної пари, а саме -  буксову кришку вартістю 196,97 грн., дві оглядові кришки вартістю 26,23 грн. за штуку на суму 52,46 грн., 12 болтів кріплення марки М-22, вартістю 12,67 грн. та вісім болтів кріплення марки М-12 вартістю 12 грн. Після цього  ОСОБА_1 залишив місце події і розпорядився викраденим на власний розсуд. Такими діями  ОСОБА_1 завдав  Полтавській механізованій дистанції вантажно-розвантажувальних робіт матеріальної шкоди на загальну суму 274,10 грн.

          В судовому засіданні підсудний   ОСОБА_1 свою вину в    таємному викраденні чужого майна визнав повністю. Суду пояснив, що  того дня вирішив вчинити крадіжку металевих деталей з вагонів і здати їх на брухт, щоб отримати гроші. Для цього прийшов на залізничну станцію де з двох вагонів відкрутив деталі, які відніс до знайомого. З вартістю викраденого згоден. У вчиненому розкаюється, деталі повернуті.  

      Крім повного визнання  ОСОБА_1 вини, доведеність його вини у вчиненні інкримінованого злочину, підтверджена й сукупністю зібраних у справі доказів,  які ніким не оспорюються. Покази самого винного суд визнає щирими і добровільними  та покладає їх в основу вироку.

      Дії   ОСОБА_1 суд кваліфікує за  ч. 1 ст. 185 КК України як  таємне викрадення чужого майна.

      Призначаючи  ОСОБА_1 покарання суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину,  особу винного,  обставини що пом’якшують  покарання.

      Обставинами,  які пом’якшують покарання  винного, суд визнає щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину,  відшкодування збитків.

      Обставин, що обтяжують покарання суд  не встановив.

      За таких обставин, з урахуванням особи  ОСОБА_1, який позитивно характеризується за місцем проживання,  суд  приходить до висновку, що необхідним та достатнім покаранням для виправлення  ОСОБА_1 і запобігання  скоєння останнім нових злочинів буде  покарання у виді  громадських робіт в межах санкції  ч. 1 ст. 185 КК України.

      Питання про речові докази у справі підлягає вирішенню в порядку ст. 81 КПК України.  

          Запобіжний захід  ОСОБА_1 залишити обраний в ході досудового слідства  підписку про невиїзд.

    Керуючись ст. ст. 323-324  КПК України, -

З А С У Д И В :

       ОСОБА_1  визнати винним у вчиненні злочину  передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України і    призначити йому покарання у виді  у виді громадських робіт на строк 100 годин.

      Речові докази по справі –  1 буксову кришку, 2 оглядові кришки, 12 болтів кріплення марки М-22, які зберігаються в начальника ПТО ст. Ромни повернути власнику - Полтавській механізованій дистанції вантажно-розвантажувальних робіт. Мішок, рукавиці, викрутку, два гайкових ключі, що передані на зберігання в камеру зберігання речових доказів ЛВ ст. Кременчук – знищити.

      Запобіжний захід  ОСОБА_1 до набрання вироком законної сили залишити у вигляді підписки про невиїзд.

         На  вирок суду може бути подана апеляція до апеляційного суду Сумської області через Роменський міськрайонний суд протягом 15 діб з моменту проголошення вироку.

      СУДДЯ...                                      підпис.

            КОПІЯ ВІРНА:

СУДДЯ РОМЕНСЬКОГО

МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ                                      В.О. ШУЛЬГА

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація