справа № 2-а-200/10р.
УХВАЛА
Гусятинський районний cуд Тернопільської області
16 квітня 2010 року
в складі: головуючого суду Лисюк І.О.
при секретарі Федорів О.П.
розглянувши позовну заяву ОСОБА_2 до УДАІ в Тернопільській області про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності серії АМ №082586 від 17.05.2009 року,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 звернувся в суд з позовною заявою до УДАІ в Тернопільській області про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності серії АМ №082586 від 17.05.2009 року, посилаючись на те, що даною постановою він притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 122 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді 255 грн. штрафу за те, що 17.05.2009 року, керуючи автомобілем, перевищив встановлену швидкість руху. Вважає дану постанову незаконною та просить її скасувати.
Справа неодноразово призначалась до розгляду, але в судове засідання 18 березня 2010 року,30 березня 2010 року, 14 квітня 2010 року не з’явився позивач, хоча належним чином був повідомлений про час і місце розгляду справи і не повідомив суд про причини неявки, а тому даний позов слід залишити без розгляду, оскільки за відсутності позивача неможливе вирішення справи.
Враховуючи наведене та керуючись п. 4 ч.1 ст. 155 КАС України,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_2 до УДАІ в Тернопільській області про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності серії АМ №082586 від 17.05.2009 року залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через Гусятинський районний суд шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10-ти днів апеляційної скарги, з подачі її копії до апеляційної інстанції.
Суддя: підпис
З оригіналом вірно
Голова Гусятинського районного суду Г.М. Римар