Справа № 3-189 /2010 року.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 квітня 2010 року смт. Демидівка.
Демидівський районний суд Рівненської області.
Суддя Демидівського районного суду Рівненської області П.Г. Зозуля, розглянувши матеріали, які надійшли від Демидівського РВ УМВС України в Рівненській області відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився у селі Турія Турійського району Волинської області, у селі Княгинин Демидівського району, Рівненської області, не працюючого, українця, громадянина України, одруженого, на утриманні має двоє неповнолітніх дітей, до адміністративної відповідальності притягується вперше, вільно володіючого українською мовою, про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
14 квітня 2010 року о 18 годині 10 хвилини в селі Княгинин Демидівського району Рівненської області керував трактором МТЗ-82, перебуваючи у стані алкогольного сп”яніння, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП .
Порушень вимог закону при визначенні стану сп‘яніння та складанні адміністративного протоколу не встановлено.
ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП визнав повністю, щиро кається у скоєному.
Обираючи правопорушнику стягнення у межах, установлених у ч.1 ст. 130 КУпАП, враховую характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, майновий стан і обставини, що пом”якшують та обтяжують відповідальність.
Враховуючи, що ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності притягується вперше, не має постійного місця роботи, на утриманні має троє неповнолітніх дітей, у вчиненому правопорушенні щиро покаявся, вважаю, що до правопорушника слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.
На підставі наведеного, керуючись статтями 33, 283,294 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню за ч.1 ст.130 КУпАП — 40 (сорок) годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена до судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Рівненської області через Демидівський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
СУДДЯ : підпис
Суддя Демидівського районного
суду Рівненської області П.Г. Зозуля