Справа № 2а-242
2010 рік
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 березня 2010 року Галицький районний суд м.Львова в складі: головуючого-судді Курильця А.Р., при секретарі Гаврилюк О.П., розглянувши в попередньому судовому засіданні адміністративний позов ОСОБА_1 до Відділу Державної виконавчої служби Ленінського районного управління юстиції треті особи Ленінський районний відділ по земельних ресурсах Автономної республіки Крим, Ленінський відділ Кримської регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному агентстві земельних ресурсів України про визнання нечинною постанови про закінчення виконавчого провадження, зобов’язання до вчинення дій,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 звернулася в суд з адміністративним позовом до ВДВС Ленінського районного управління юстиції треті особи Ленінський районний відділ по земельних ресурсах АРК, Ленінський відділ Кримської регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному агентстві земельних ресурсів України про визнання нечинною постанови про закінчення виконавчого провадження, зобов’язання до вчинення дій.
В попередньому судовому засіданні встановлено, що спір між сторонами та третіми особами по справі виник у зв’язку з можливим порушенням суб’єктом владних повноважень – ВДВС Ленінського районного управління юстиції прав позивача як власника земельних ділянок.
Предметом спору в даній справі є зобов’язання суб’єкта владних повноважень на поновлення виконавчого провадження щодо державної реєстрації державних актів про право власності на земельні ділянки. Тобто між сторонами існує спір про право, що виключає її розгляд в порядку адміністративного судочинства.
Згідно п.1 ч.1 ст.157 КАС України, суд закриває провадження в справі, якщо справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Враховуючи вищенаведене, з’ясувавши характер спірних правовідносин і підстави зазначеного позову, суд приходить до висновку, що провадження в справі слід закрити, оскільки дану справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Керуючись ст.ст.17,157 КАС України, суд
у х в а л и в :
Провадження в справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Відділу Державної виконавчої служби Ленінського районного управління юстиції треті особи Ленінський районний відділ по земельних ресурсах Автономної республіки Крим, Ленінський відділ Кримської регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному агентстві земельних ресурсів України про визнання нечинною постанови про закінчення виконавчого провадження, зобов’язання до вчинення дій, закрити, оскільки такі вимоги не підлягають розгляду в порядку адміністративного судочинства.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду подається протягом п’яти днів з дня її проголошення.
Головуючий А.Р.Курилець