Судове рішення #9015233

Справа № 2н-4521/10

СУДОВИЙ НАКАЗ

                                          ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 квітня 2010 року                                                                      м. Кривий Ріг

Суддя Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу, Дніпропетровської області – Прасолов В.М., розглянувши заяву Відкритого акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Дніпрообленерго» в особі структурної одиниці – Криворізьких міських електричних мереж  про видачу судового наказу за вимогою про стягнення суми заборгованості у розмірі 2751,13 грн. з ОСОБА_2, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1 а також судових витрат у сумі 25,50 грн. та інформаційно-технічне забезпечення у розмірі 30 грн. на користь держави.

У відповідності до ст.ст. 64, 66, 67, 68 ЖК України, наймач та члени його сім’ї, що проживають  разом з ним, несуть солідарно всі обов’язки, які випливають з договору найму жилого приміщення, плата за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична, теплова  енергія) береться, крім квартирної плати, затвердженими в установленому порядку тарифами. Наймач зобов’язаний своєчасно  (щомісяця) вносити  квартплату та плату за комунальні послуги.

Керуючись ст.ст. 509, 525, 526, 611, 615 ЦК України, ст. ст. 95, 102, 103 ЦПК України, -  

Н А К А З У Ю:

Стягнути з боржника ОСОБА_2, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1 на користь Відкритого акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Дніпрообленерго» в особі структурної одиниці – Криворізьких міських електричних мереж (5000 м. Кривий Ріг, пр. Карла Маркса, р/р 260325003663 в філії Дзержинського відділення №7806 ВАТ «Ощадбанк» МФО 305072, ЄДРПОУ 00130843), суму боргу в розмірі 2751,13 грн. (дві тисячі сімсот п’ятдесят одну грн. 13 коп.), а також витрати пов’язані  із оплатою судового збору в сумі 25,50 грн. та інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн. 00 коп. на користь держави.

Судовий наказ після  набрання ним законної сили видати стягувачеві.

   

   

Суддя                                     Прасолов В.М.

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація