Копія
Справа № 3 – 1468/10
П О С Т А Н О В А
27 квітня 2010 року м. Кіровоград
Суддя Кіровського районного суду м.Кіровограда Куценко О.В, розглянувши матеріали, які надійшли з Кіровоградського МВ ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області, про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КпАП України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, працюючого торговим представником в СДЛТД “Оболонь”, -
В С Т А Н О В И В :
Громадянин ОСОБА_1, 12.04.2010 року о 08год. 50хв. керував автомобілем ВАЗ 2106, державний номерний знак В1677КД, по вул.40р.Перемоги в м.Кіровограді в стані алкогольного сп”яніння, згідно медичного висновку № 594, чим порушив п.2.9 ПДР України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнав повністю.
Судом встановлено, що керування транспортним засобом в стані алкогольного або наркотичного сп"яніння, а так само ухилення осіб які керують транспортними засобами, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп"яніння містить склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1ст.130 КпАП України.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу та майновий стан порушника, суд дійшов висновку про накладення адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт.
Керуючись ст.30-1, ч.1 ст.130, ст.ст.283-284 Кодексу України про адміністративні правопорушення.-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КпАП України та накласти адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на строк сорок годин і з відбуванням не більше чотирьох годин на день.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, до Апеляційного суду Кіровоградської області через Кіровський районний суд м.Кіровограда протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя Кіровського районного суду
м.Кіровограда підпис О.В.Куценко
Згідно з оригіналом:
Суддя Кіровського районного суду
м.Кіровограда О.В.Куценко
Термін пред”явлення до виконання до 27.07.2010р.