Судове рішення #8995194

                                                                                                                                                            3-216/10

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

І  М  Е  Н  Е  М     У  К  Р  А  Ї  Н  И

«29» квітня   2010 року                                                                                             м.Вільногірськ

     Суддя Вільногірського міського суду Дніпропетровської області Сербін В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Верхньодніпровської ОДПІ Дніпропетровської області про притягнення до адмінвідповідальності за ст.163-4 ч.2 КУпАП:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр-ки України, зареєстрованої в АДРЕСА_1, суб’єкта господарювання, фізичної особи-підприємця, 23 квітня 2009 року піддана адміністративному стягненню в вигляді штрафу- 34 гривні за скоєння адмінправопорушення, передбаченого ст.163-4 ч.1 КУпАП,-

якій згідно ст.268 КУпАП  роз’яснені її права та обов’язки,-

В  С  Т  А  Н  О  В  И  В:

      ОСОБА_1,   яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за правопорушення, передбачене ст.163-4 ч.1 КУпАП, будучи суб’єктом господарювання, фізичною особою-підприємцем, ідентифікаційний № НОМЕР_1, в м.Вільногірську Дніпропетровської області, в порушення вимог ст.9, п.1.15 ст.3,   п.п.  4.2.1 п.4.2 п.п. 4.3.36 п.4.3 ст.4, п.8.1 ст.8, ст.17, п.п. 20.3.2 п.20.3 ст.20 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» № 889-IV від 22.05.2003 року (зі змінами та доповненнями), не утримала та не перерахувала до бюджету податок з доходів фізичних осіб, виплачених фізичним особам з винагород за виконання розвантажувальних робот та придбання сільськогосподарської продукції у сумі 73350 гривень, що призвело до заниження податкового зобов’язання з податку з доходів фізичних осіб в сумі 11302 гривні 50 копійок в 2009  році.

      Будучи повідомленою про місце, дату та час слухання справи /а.с.14/, правопорушник в судове засідання не з’явилася, про причини неявки  суд не повідомила, заяви про перенос слухання справи не направила.

    Вина правопорушника, крім визнання її в поясненні працівникові податкової інспекції,  підтверджується даними протоколу про обставини скоєного адмінправопорушення, матеріалами справи, в тому числі й даними витягу з акту перевірки № 253/170/НОМЕР_1  від 29 березня 2010 року.

     Оцінюючи в сукупності зібрані та досліджені докази, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1   скоїла адмінправопорушення, передбачене ст.163-4 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення- неутримання та неперерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення.

    З урахуванням особи правопорушника та обставин справи, ОСОБА_1   слід піддати адміністративному стягненню у виді штрафу.  

    На підставі наведеного вище, керуючись ст.284 КУпАП,-

П  О  С  Т  А  Н  О  В  И  В:

     ОСОБА_1 визнати винною за ст.163-4 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати штрафу- 51 (п’ятдесят одна) гривня.

      На постанову може бути подана апеляція або внесено протест прокурора в апеляційний суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

     Штраф має бути сплачений правопорушником не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови- не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

     Постанова може бути пред’явлена до примусового виконання протягом трьох місяців з часу її винесення. В разі оскарження чи опротестування постанови перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги або протесту. У разі відстрочки виконання постанови перебіг строку давності зупиняється до закінчення строку відстрочки.

     Копію постанови направити правопорушникові.

     

     Суддя                                                                                                                                        В.Сербін

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація