Судове рішення #896991
Справа №2-а-39/07

Справа №2-а-39/07

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

12 лютого 2007   року   Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя у складі:

головуючого: судці Геєць Ю.В., при секретарі Зеленюк Ю.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Запоріжжя адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Запорізької міської ради про визнання нечинним та скасування рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради № 294/18 від 30.08.2002 року, третя особа ОСОБА_2, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з зазначеним вище позовом, в якому просить визнати нечинним та скасувати рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради № 294/18 від 30.08.2002 року, вважає, що дане рішення винесено відповідачем безпідставно, з перевищенням владних повноважень, та не відповідає вимогам закону. В позові зазначила, що в оскаржуваному рішенні підставою для скасування права власності ОСОБА_1 вказана заява ОСОБА_3 В оскаржуваному рішенні не має відомостей проте, що ОСОБА_3. являється особою, яка має юридичні законні підстави представляти інтереси ОСОБА_1., оскільки позивач ніяких повноважень їй не надавала, заяв про відмову від права власності на квартиру не подавала.

В судовому засіданні позивач підтримала позовні вимоги та надала пояснення щодо позову, просить ухвалити рішення по справі на загальних підставах.

В ©удовому засіданні представник відповідача зазначила, що 21.12.2006 року першим заступником прокурора міста Запоріжжя Науменко В.В. було внесено протест на рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради № 294/18 від 30.08.2002 року на ім'я міського голови, який було задоволено, рішенням Запорізької міської ради від 27.12.2006 року № 30 скасовано рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради № 294/18 від 30.08.2002 року, оскільки останнє прийнято помилково, з перевищенням владних повноважень. Просить закрити провадження у справі оскільки на час розгляду справи відсутній предмет спору.

В судовому засіданні представник третьої особи підтримав позицію представника відповідача.

Судом на підставі ст.2 КАС України перевірено чи оскаржувані дії, або бездіяльність суб'єкту владних повноважень відповідають вимогам чинного законодавства, а саме вчинені вони на підставі закону та в межах їх повноважень, обгрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення, безсторонньо, добросовісно, розсудливо, з дотриманням принципу рівності перед законом, пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-яким несприятливими наслідками для прав і свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване рішення, тобто судом встановлено.

 

21.12.2006 року першим заступником прокурора міста Запоріжжя Науменко В.В. на ім'я міського голови було внесено протест на рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради № 294/18 від 30.08.2002 року.

Рішенням Запорізької міської ради від 27.12.2006 року № 30 скасовано рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради № 294/18 від 30.08.2002 року.

Оскільки на час розгляду даної справи порушення прав та законних інтересів позивача у сфері публічно-правових відносин з боку суб'єкта владних повноважень відсутні, тому в задоволенні адміністративного позову слід відмовити.

Керуючись ст.ст. 2, 71, 159-162 КАС України, -

ПОСТАНОВИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Запорізької міської ради про визнання нечинним та скасування рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради № 294/18 від 30.08.2002 року, третя особа ОСОБА_2 залишити без задоволення.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області через суд першої інстанції шляхом подачі, протягом 10 днів з дня її проголошення, заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього, протягом 20 днів, апеляційної скарги або в порядку ст. 187 КАС України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація