Справа № 2 - 3666/2007 року
РІШЕННЯ ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
13 березня 2007 року Малиновський районний суд м. Одеси
у складі головуючого: судді Лічмана Л.Г.
при секретарі - Викової О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Одесі
цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивачка просить суд розірвати шлюб з відповідачем в зв'язку з тим, що подальше сумісне проживання та збереження шлюбу між ними неможливе. Причиною припинення сімейних відносин позивачка вказує те, що в наслідок ряду об'єктивних причин спільне життя з відповідачем не склалося. Постійні конфлікти і сварки. З жовтня 2006 року сторони проживають окремо, примирення між ними не можливе.
В судовому засіданні позивачка свої вимоги підтримала в повному обсязі.
Відповідач ОСОБА_2 у судовому засіданні позов визнав.
Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення позивача, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню, з наступних підстав.
У судовому засіданні встановлено, що сторони зареєстрували шлюб ІНФОРМАЦІЯ_1 у відділі реєстрації громадянського стану Іллічівського районного управління юстиції м. Одеси, актовий запис НОМЕР_1. Від шлюбу мають неповнолітню дитину: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Спору про розділ майна придбаного позивачкою з відповідачем в період шлюбу, на теперішній час не виникло.
Причиною припинення сімейних відносин позивачка вказує те, що в наслідок ряду об'єктивних причин спільне життя з відповідачем не склалося. Постійні конфлікти і сварки. З жовтня 2006 року сторони проживають окремо, примирення між ними не можливе.
На примирення сторони не згодні, обґрунтовуючи це тим, що відновлення родини є неможливим. При дослідженні судом фактичних взаємин між сторонами і дійсних причин розірвання шлюбу встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити їхнім інтересам.
Згідно ч. 2 ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечать інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
При вказаних обставинах суд вважає за необхідне розірвати шлюб.
Витрати по оплаті держмита при оформленні реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС суд вважає за необхідне покласти на відповідача.
Керуючись ст. ст. 104, 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, ст. ст. 208, 209, 212, 213, 214, 215 ЦПК України, СУД-
ВИРІШИВ:
Шлюб між ОСОБА_1 і ОСОБА_2, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 у відділі реєстрації громадянського стану Іллічівського районного управління юстиції м. Одеси, актовий запис НОМЕР_1 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 держмито в сумі 17 гривень, ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
СУДДЯ: