Справа №2о47/2007 рік
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 лютого 2007 року Малиновський районний суд м.Одеси у складі:
головуючого судді - Погорєлової С.О.
при секретарі - Холод О.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Одесі цивільну справу за заявою
ОСОБА_1 заінтересована особа - Управління пенсійного фонду
України в Малиновському районі м. Одеси, про встановлення факту неправильності
запису прізвища,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про встановлення факту неправильності запису прізвища її батька в трудовій книжці. В обгрунтування своїх вимог посилалась на те, що ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1, приходився їй батьком. Після його смерті, вона звернулась до територіального управління пенсійного фонду у Малиновському районі м.Одеси із заявою про надання їй державної допомоги, у зв'язку з втратою годувальника. Однак, у зв'язку з тим, що прізвище батька зазначеного в трудовій книжки не збігалось з прізвищем, яке вказано в інших представлених нею документах в задоволенні заяви їй було відмовлено. Факт правильності написання прізвища батька як «ОСОБА_2» підтверджується наступними документами: свідоцтвом про смерть, пенсійному посвідченні, свідоцтві про перебування на курсах підвищення кваліфікації, свідоцтвом про народження заявниці, паспортом громадянки України її матері. В вказаних документах зазначене правильне написання прізвища - "ОСОБА_2". Встановлення факту неправильності запису у трудовій книжці її померлого батька має для ОСОБА_1 юридичне значення, оскільки необхідне для оформлення державної допомоги у зв'язку з втратою годувальника.
Представник Управління пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси в судовому засіданні проти задоволення заяви не заперечувала, рішення покладала на розсуд суду.
Розглянувши матеріали справи, вислухавши пояснення сторін, дослідивши представлені докази, суд вважає, що заява ОСОБА_1 підлягає задоволенню з таких підстав.
Судом встановлено, що ОСОБА_2 приходиться батьком ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2
ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 помер.
В усіх представлених суду документах: свідоцтві про народження, свідоцтві про смерть, пенсійному посвідченні НОМЕР_1, графі «батько» свідоцтва про народження заявниці, в графі «сімейних стан» паспорту ОСОБА_3., прізвище ОСОБА_2 зазначено як «ОСОБА_2».
Трудова книжка та довідка видана директором ІНФОРМАЦІЯ_3 від ІНФОРМАЦІЯ_4, видані на ім'я ІНФОРМАЦІЯ_5 ОСОБА_2
У зв'язку з тим, що в усіх представлених суду документах прізвище ОСОБА_2 зазначено як "ОСОБА_2", а в трудовій книжці та довідці виданій директором ІНФОРМАЦІЯ_3 від ІНФОРМАЦІЯ_4- "ІНФОРМАЦІЯ_5", суд
приходить до висновку, що в написанні прізвища ОСОБА_2 зроблена орфографічна помилка і замість правильного написання прізвища "ОСОБА_2" вказано неправильне - "ІНФОРМАЦІЯ_5".
Суд вважає, що заявниця довела факт неправильності запису прізвища свого померлого батька в трудовій книжці.
Встановлення факту неправильності запису у трудовій книжці померлого батька, ОСОБА_1 необхідно для звернення до Управління пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси з заявою про надання державної допомоги у зв'язку з втратою годувальника.
Керуючись ст.ст10,11,209,212,235,259,224-226 ЦПК України, суд-
ВИРІШИВ:
Встановити факт приналежності трудової книжки виданої на ім'я ІНФОРМАЦІЯ_5 ОСОБА_2 - ОСОБА_2, померлому ІНФОРМАЦІЯ_1.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції, шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя