Судове рішення #8958971

                                    Справа №2-1122/10 р.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 квітня 2010  року Солом’янський районний суд м. Києва

у складі головуючого судді- Букіної О.М.

при секретарі-Балагура О.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом АЛЬДО ГРУП ІНТЕРНАЦІОНАЛЬ АГ до Державного Департаменту інтелектуальної власності МОН України, ОСОБА_2, 3-тя особа-ОСОБА_3 про дострокове припинення дії свідоцтва України №33425 на знак для товарі і послуг, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся з вищезазначеною позовною заявою до відповідачів та просить суд дострокове припинення дії свідоцтва України №33425 на знак для товарі і послуг  посилаючись на те, що спірне свідоцтва не використовується на території України протягом 3-х років.

28.04.2010 року на адресу суду від представника позивача надійшло клопотання в якому останній просить залишити поданий позов без розгляду  відповідно до п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України.

Сторони в судове засідання не з’явилися, хоча про час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, про причини неявки суд до відома не поставили, проте суд вважає, що їх неявка не перешкоджає розгляду заявленого клопотання.

Суд, дослідивши матеріали справи вважає, що клопотання підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

Згідно п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо  позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Оскільки представником позивача подана відповідна заява, суд приходить до висновку про залишення позову АЛЬДО ГРУП ІНТЕРНАЦІОНАЛЬ АГ до Державного Департаменту інтелектуальної власності МОН України, ОСОБА_2, 3-тя особа-ОСОБА_3 про дострокове припинення дії свідоцтва України №33425 на знак для товарі і послуг, без розгляду.

Враховуючи вищенаведене,  керуючись  п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд, --

ухвалив:

         

Позовну заяву АЛЬДО ГРУП ІНТЕРНАЦІОНАЛЬ АГ до Державного Департаменту інтелектуальної власності МОН України, ОСОБА_2, 3-тя особа-ОСОБА_3 про дострокове припинення дії свідоцтва України №33425 на знак для товарі і послуг, залишити без розгляду.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п»яти днів з дня проголошення ухвали.Апеляційна скарга на ухвалу суду  подається протягом десяти днів  після подання заяви про апеляційне оскарження.

   

    Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація