Судове рішення #895616
Справа № 2-а - 319 / 07

 

Справа № 2-а - 319 / 07

 Категорія 14

 

УХВАЛА

17 липня  2007 року    

                                                                                        м. Житомир

Житомирський окружний адміністративний суд в особі

судді  Ракаловича В.М.,

при секретарі  Шевчук О.М.

з участю позивача 

розглянувши позовну заяву  ОСОБА_1 до Житомирського обласного військового комісаріату про визнання незаконним рішення суб'єкта владних повноважень і зобов'язання його до прийняття певного рішення,-

ВСТАНОВИВ:

У попередньому судовому засіданні  позивач просить прийняти відмову від позову та закрити провадження в справі у зв'язку з відсутністю предмету спору. 

Суд вважає, що відмова від позову не суперечить чинному законодавству,не порушує права та інтереси інших сторін, тому необхідно її прийняти.

Наслідки закриття провадження у справі позивачу роз»яснено.

На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 112, 136, 157 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

прийняти відмову від позову ОСОБА_1 до Житомирського обласного військового комісаріату про визнання незаконним рішення суб'єкта владних повноважень і зобов'язання його до прийняття певного рішення провадження в справі закрити.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду подається через Житомирський окружний адміністративний суд до Київського апеляційного адміністративного суду протягом 5 днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга подається у тому ж порядку протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

 

 

Суддя                                                                                          В.М. Ракалович

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація