Судове рішення #8950284

2-2418/08

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 липня 2008 року Джанкойський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим у складі:

головуючого судді - Глєбова О.А. при секретарі - Кібі В.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.  Джанкої цивільну справа за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 сільської ради про встановлення факту спільного проживання та визнання права власності на спадкове майно,  -

ВСТАНОВИВ:

13.08.2007 року вмер ОСОБА_3 - чоловік позивача,  який проживав за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1,  АР Крим,  після смерті якого залишилось спадкове майно,  що складається із житлового будинку,  ,  № 29 по вул.  Жовтнева,  с Кримка,  Джанкойського району,  АР Крим,  що належав йому на підставі договору купівлі -продажу,  засвідченого ОСОБА_2 сільською радою Джанкойського району від 11.10.1990 року за реєстром № 89 та зареєстрованого в МБТІ м.  Джанкой.

Позивач у суді свої вимоги підтримав,  просила встановити факт спільного проживання з ОСОБА_3 по вул.  Жовтнева,  буд.  29,  с Кримка,  Джанкойського району,  АР Крим,  на момент його смерті,  визнати за ОСОБА_3 право власності на житловий будинок,  розташований за адресою: вул.  Жовтнева,  29,  с Кримка,  Джанкойський район,  АР Крим,  визнати за нею право власності на зазначений житловий будинок.

Позивач є спадкоємцем першої черги за законом,  на момент смерті чоловіка проживала разом з ним,  тому фактично прийняла спадщину.

Той факт,  що ОСОБА_3 належить зазначений житловий будинок,  підтверджується довідками ОСОБА_2 сільської ради № 482,  № 484 от 04.03.08 p.,  договором купівлі - продажу житлового будинку от 11.10.1990 p.,  витягом з реєстру прав власності на нерухоме майно серії ССІ №841810 от 07.05.08р.

Факт спільного проживання позивача з ОСОБА_3 підтверджується довідкою ОСОБА_2 сільської ради,  виданою на підставі домової та господарської книг.

Оформити спадщину належним чином не надається можливим,  тому як у договорі купівлі -продажу житлового будинку є виправлення.

Представник відповідача ОСОБА_2 сільської ради не з'явився,  однак направив заяву про розгляд справи за його відсутності,  позовні вимоги визнає повністю.

Перевіривши доводи сторін,  дослідивши матеріали справи,  давши цьому оцінку,  суд вважає,  що позов є обґрунтованим і підлягає задоволенню.

Керуючись  ст.  6-8,  57-66, 208-218 ЦПК України,   ст.  316,   ст.  1220,   ст.  1222, 1261, 1268 ЦК України суд,  -

ВИРІШИВ:

Встановити той факт,  що ОСОБА_1 постійно проживала спільно з ОСОБА_3.

Визнати за ОСОБА_3 право власності на житловий будинок № 29 по вул.  Жовтнева в с Кримка,  Джанкойського району,  АР Крим.

Визнати за ОСОБА_1 право власності на житловий будинок № 29 по вул.  Жовтнева в с Кримка,  Джанкойського району,  АР Крим.

Рішення може бути оскаржене в Апеляційний суд АРК через Джанкойський міськрайонний суд у порядку  ст.   ст.  294, 296 ЦПК України.

Рішення надруковане суддею в нарадчій кімнаті.

  • Номер: 6/211/41/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2418/08
  • Суд: Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу
  • Суддя: Глєбов О.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 29.02.2016
  • Дата етапу: 02.03.2016
  • Номер: 4-с/211/10/18
  • Опис:
  • Тип справи: на скаргу на рішення, дії або бездіяльність державного виконавця чи іншої посадової особи ДВС
  • Номер справи: 2-2418/08
  • Суд: Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу
  • Суддя: Глєбов О.А.
  • Результати справи: заяву (подання, клопотання, скаргу) повернуто
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.03.2018
  • Дата етапу: 26.04.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація