Судове рішення #894970
№ 2-337/07

№ 2-337/07

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

19  березня 2007 року.                     Кременчуцький районний суд Полтавської області

в складі: головуючого-судді       Кузнецова А.В.

при секретарі                   Харченко Ю.Б.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці справу за позовом ВАТ "Кременчукгаз" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожитий природний газ,

ВСТАНОВИВ:

Позивач ВАТ "Кременчукгаз" звернувся в суд з позовом до відповідачів ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення 180 грн 66 коп. заборгованості за спожитий природний газ.

В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги повністю, відповідачі в судове засідання не з'явилися на розгляд справи без поважних причин, повідомлені належне, про що мається розписка з власноручним підписом, заперечень проти позову не надали.

Зі згоди представника позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Суд, вислухавши пояснення представника позивача та дослідивши матеріали справи вважає, що позов підлягає задоволенню.

Встановлено, що відповідачі, проживаючиАДРЕСА_1  с.3 заборгували ВАТ"Кременчукгаз" станом на 01.08.2006 року 180 грв.66коп., які підлягають до стягнення відповідно до загальних умов виконання зобов'язань.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 15,16,509,526 ЦК    України,    ст. ст. 10,11,209,212,214,215,218 ЦПК України,   суд-

ВИРІШИВ :

Позов задоволити.

Стягнути з ОСОБА_1  1959 року народження, ОСОБА_2  1981 року народження, солідарно на користь ВАТ " Кременчукгаз" 180 /сто вісімдесят/ гривнів 66 коп. заборгованості за спожитий природний газ та 51 /п'ятдесят одну/ гривню  державного мита в рахунок держави.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом

20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація