ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
04.07.06 р. Справа № 28/105
Суддя господарського суду Донецької області Кониченко О.М., розглянувши позовну заяву Волноваської об”єднаної державної податкової інспекції до Малого колективного підприємства “Моноліт” м. Волноваха про стягнення заборгованості в сумі 3377,26 грн.
За участю представників:
від позивача: Шик Є.В. – за довір.
від відповідача:
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовною заявою № 8126/10/10-03 від 10.05.2006 р. до Малого колективного підприємства “Моноліт” м. Волноваха про стягнення заборгованості в сумі 3377,26 грн., розгляд якої згідно пункту 6 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року (який набрав чинності з 01.11.2005 року), до початку діяльності окружного адміністративного суду підвідомчий господарському суду Донецької області.
Ухвалою від 19.06.2006 року суд відкрив провадження в адміністративній справі призначивши попереднє судове засідання. Зазначеною ухвалою суд зобов’язав позивача та відповідача виконати певні дії та надати суду певні документи.
Відповідач у судове засідання не з”явився, заперечення на позовну заяву не надав.
Суд у межах попереднього судового засідання (до судового розгляду адміністративної справи) з метою забезпечення заходів для всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи, приймає рішення про відкладення розгляду справи у зв’язку з неявкою представника відповідача.
Керуючись статями 79, 110, 111, 114, 128 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
УХВАЛИВ:
1. Сторонам до 19.07.2006 року до 9 год. 30 хв. надати документи суду (за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Артема 157, кабінет № 213) та вчинити певні дії.
2. Відповідачу надати суду заперечення на позовну заяву.
3. Явка представників сторін у судове засідання обов’язкова
Суддя Кониченко О.М.