Справа №3-1834 за 2008 рік
ПОСТАНОВА
Іменем України
09 квітня 2008 року суддя Мостиського районного суду Львівської області Попко Я.С., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшли з Мостиського РВ ГУМВСУ у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки і жительки м.Мостиська, вул. Годинівська, 10, Мостиського району Львівської області, пенсіонерки,
за ст.205 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
З 2004 року ОСОБА_1 не вжила заходів для своєчасної реєстрації на території України громадянина ОСОБА_2 ОСОБА_3, якому надала жилу площу у своєму будинку по вул. Годинівська, 10 в м. Мостиська Львівської області.
Правопорушниця провину визнала. Пояснила, що не знала, що така реєстрація є обов'язковою. Просить суд суворо не карати.
Вбачаю в діях ОСОБА_1 склад правопорушення, передбаченого ст.205 КпАП України, - невжиття громадянами, які запросили в Україну іноземців в приватних справах і надали їм жилу площу, заходів до забезпечення у встановленому порядку їх своєчасної реєстрації.
Враховуючи обставини вчиненого правопорушення, особу правопорушниці, яка є пенсіонером та має на утриманні двоє осіб, обставини, що пом'якшують відповідальність, - вчинення правопорушення вперше, щире розкаяння, вважаю за можливе застосувати адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Керуючись ст.ст. 34, 205, 284 КУпАП, суддя –
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.205 КУпАП, та призначити їй адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Постанова оскарженню не підлягає.