Справа № 2-1632/10
У Х В А Л А
22 квітня 2010 року суддя Центрально-Міського районного суду м. Кривого Рогу ОСОБА_1, розглянувши позовну заяву ОСОБА_2 до Управління пенсійного фонду України в Криворізькому районі Дніпропетровської області про визнання незаконними дій відповідача у відмові призначити пенсію та зобов’язання призначити пенсію відповідно до чинного законодавства України, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_2 звернувся з позовом до Управління пенсійного фонду України в Криворізькому районі Дніпропетровської області про визнання незаконними дій відповідача у відмові призначити пенсію та зобов’язання призначити пенсію відповідно до чинного законодавства України.
Позов від імені ОСОБА_2 подано ОСОБА_3.
Вказана заява підлягає поверненню особі, яка її подала.
Згідно зі статтею 40 того ж ЦПК України представником у суді може бути адвокат або інша особа, яка досягла вісімнадцяти років, має цивільну процесуальну дієздатність і належно посвідчені повноваження на здійснення представництва в суді, за винятком осіб, зазначених у статті 41 цього Кодексу. Частинами 1 та 2 статті 42 ЦПК передбачається, що повноваження представників сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, можуть бути посвідчені такими документами:
1) довіреністю фізичної особи;
2) довіреністю юридичної особи або документами, що посвідчують службове становище і повноваження її керівника;
3) свідоцтвом про народження дитини або рішенням про призначення опікуном, піклувальником чи охоронцем спадкового майна.
Довіреність фізичної особи повинна бути посвідчена нотаріально або посадовою особою організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на службі, стаціонарному лікуванні чи за рішенням суду, або за місцем його проживання.
Відповідно до частини 1 статті 44 ЦПК України представник, який має повноваження на ведення справи в суді, може вчиняти від імені особи, яку він представляє, усі процесуальні дії, що їх має вчиняти ця особа.
Як вбачається із довіреності, копія якої долучена до позову, ОСОБА_2 уповноважив ОСОБА_3 представляти його інтереси в суді по адміністративній справі з усіма правами, які надані позивачу при розгляді справи. Цією довіреністю ОСОБА_3 не надано право на звернення до суду. Окрім того, надана копія довіреності не оформлена належним чином.
Відповідно до вимог п. 3 ч. 3 ст. 121 ЦПК України позовна заява повертається у випадку, коли заяву від імені позивача подано особою, яка не має повноважень на ведення справи.
Керуючись ст. ст. 45, 121 ЦПК України, суддя -
У Х В А Л И В:
Повернути позовну заяву ОСОБА_2 до Управління пенсійного фонду України в Криворізькому районі Дніпропетровської області про визнання незаконними дій відповідача у відмові призначити пенсію та зобов’язання призначити пенсію відповідно до чинного законодавства України.
Ухвалу може бути оскаржено до Апеляційного суду Дніпропетровської області.
Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через районний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя М.В.Бутенко
- Номер: Б/н 1165
- Опис: про стягнення боргу
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-1632/10
- Суд: Дарницький районний суд міста Києва
- Суддя: Бутенко Майя Володимирівна
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.10.2015
- Дата етапу: 23.10.2015