Судове рішення #893966
Справа № 3-254 2007 p

Справа № 3-254 2007 p.

ПОСТАНОВА

26 лютого'2007 року

Судам Кривоозерського районного суду Миколаївської області Дулдієр A.L розглянувши матеріали справи які надійшли від 3-го МРВ ДАІ УМВС України в Миколаївській області  про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, жителя смт Криве Озеро АДРЕСА_1, Кривоозерського району Миколаївської області, не працюючого, за ч.2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення

встановив:

ОСОБА_1, 28 січня 2007 року біля 09:00. годин, по вул.Комсомольській в АДРЕСА_2 Первомайського району Миколаївської області, керував транспортним засобом, автомобілем марки "ВАЗ 21063" номерний знакНОМЕР_1 в зоні дії дорожнього знаку "Обмеження максимальної швидкості 40 км/год." рухався зі швидкістю 67 км/год., чим порушив правила дорожнього руху.

В суд ОСОБА_1 не зявився про час і місце розгляду справи був сповіщений своєчасно та належним чином, повідомлень від нього не надійшло.

Із матеріалів справи, пояснень ОСОБА_1 зазначених в протоколі, в його діях вбачаються ознаки адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст. 122 КУпАП.

Керуючись ст. ст. 268,276 - 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення

постановив:

ОСОБА_1, притягнути до адміністративної відповідальності за   ч.2 ст. 122 КУпАП застосувавши адміністративне стягнення в виді штрафу в доход держави (р/р 31113106700213 в відділення Держказначейства в Кривоозерському районі) в сумі 8 грн. 50 коп.

Постанова є остаточною і оскарженню не піддягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація