Судове рішення #8938699

                                                                    Справа № 2-253/10

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 квітня 2010 року                                     м. Лебедин

Лебединський районний суд Сумської області у складі: головуючого судді Бакланова Р.В., при секретарі – Кальченко О.В., за участю позивачки –                  ОСОБА_1, відповідача – ОСОБА_2

розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,

В С Т А Н О В И В:

       

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, мотивуючи свої вимоги тим, що 27 жовтня 2000 року у відділі реєстрації актів громадянського стану Лебединського міськвиконкому Сумської області юстиції був зареєстрований її шлюб з відповідачем.

За час шлюбу, 17 листопада 2001 року в них народилась дитина – ОСОБА_3, яка проживає разом з позивачкою та знаходяться на її  утриманні. Відповідач не надає допомоги на утримання своєї дитини, тому позивачка просить суд стягнути з нього аліменти на утримання ОСОБА_3 до її повноліття в розмірі 1/4 частини від його заробітку, але не менше 30% прожиткового мінімуму встановленого державою для дітей відповідного віку.

У попередньому судовому засіданні позивачка ствердила позовні вимоги у повному обсязі.

Відповідач позовні вимоги ОСОБА_1 визнав та погодився сплачувати аліменти на утримання своєї дочки.

Заслухавши пояснення позивачки, відповідача, дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов обґрунтований, позовні вимоги витікають із сімейних правовідносин i на підставі ст.ст. 180 - 183 СК України підлягають задоволенню, так як у судовому засіданні було  встановлено, що між сторонами було укладено шлюб за час якого народилася дитина. Батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

          Таким чином суд вважає за можливе позов задовольнити i стягнути з відповідача аліменти на утримання його дочки у розмирі 1/4 частини від усіх видів заробітку щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму встановленого державою для дитини відповідного віку на час сплати аліментів.

Також суд вважає за необхідне стягнути з відповідача державне мито на користь держави в розмiрi 51 гривні та витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 120 гривень.

          На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10, 11, 130, 174, 209, 212, 214, 215 ЦПК України, ст.ст. 180 – 183 СК України;

ВИРIШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 задоволити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючого в                        ІНФОРМАЦІЯ_3, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючої в ІНФОРМАЦІЯ_5, аліменти в розмірі 1/4 частини від усіх видів його заробітку щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму встановленого державою для дитини відповідного віку на час сплати аліментів на утримання дочки – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_6 до її повноліття, починаючи стягнення з 12 березня 2010 року.

Стягнути з ОСОБА_2 на  користь  держави державне мито в розмiрi 51 грн.

Стягнути з ОСОБА_2 витрати на інформаційно - технічне забезпечення у розмірі 120 гривень.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сумського апеляційного суду через Лебединський районний суд Сумської області шляхом подачі  в 10 – денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя:                                    

  • Номер:
  • Опис: визнання неправомірним рішення с/р частково недійсним свідоцтва про право власності на будинок, визнання права власності на 1/2 частини будинку та реальний розподіл будинку
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-253/10
  • Суд: Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
  • Суддя: Бакланов Роман Володимирович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.08.2004
  • Дата етапу: 25.08.2004
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація