Судове рішення #8935898

Справа № 3-340/10                

 

 

                                                      П  О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

15 квітня 2010 р. Суддя Червоноградського міського суду Львівської області Новосад М.Д., розглянувши матеріали, які  від ВДАЇ з ОАТ м. Червонограда та АТІ при ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності, -

            ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця                                  с. Яструбичі Радехівського району Львівської області, громадянина України, тимчасово не працюючого, проживаючого  АДРЕСА_1, -

за ст.  130 ч. 1 КУпАП,

                                         

                                                В С Т А Н О В И В :

                 ОСОБА_1, 14.03.2010 р. о 13 год. 10 хв., по вул. Львівській в м. Соснівці Львівської області керував автомобілем ВАЗ-2105 н.з. НОМЕР_1., з явними ознаками алкогольного сп’яніння ( Почервоніння очей, запах алкоголю з ротової порожнини), чим порушив 2.9 (а) ПДР України.  

                 Опитаний в суді порушник вину свою визнав. У вчиненому розкаюється. Просить суворо не карати.

                 Його вина стверджується зібраними матеріалами, а саме протоколом про адміністративне правопорушення № 114070 від 14.03.2010 року, що вказує на причетність останнього до вчинення адміністративного правопорушення.    

                 Вважаю, що ОСОБА_1, вчинив правопорушення, передбачене ст. 130  ч. 1 КУпАП.

                 Враховуючи обставини вчиненого, особу порушника,  вважаю за необхідне  обрати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

                 

                    Керуючись ст.ст.  283, 284 КУпАП,

 

                                          П О С Т А Н О В И В :

         ОСОБА_1 за ст.130 ч.1  КУпАП оштрафувати на 2550    (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) грн.

     Постанова підлягає оскарженню до Апеляційного суду Львівської області на протязі 10-ти діб з дня винесення постанови.

 

       

                       С У Д Д Я                                                                  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація