Судове рішення #8933745

                                                                                                      Справа № 2-3289/1 за 2009 рік

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                                       І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И

                                                                           

                13 листопада   2009 року Дніпровській районний суд м. Києва

в складі: головуючого судді –                        Шурига Т.Г.

при секретарі                     Розгон А.В.

розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, суд  -

                                                            В С Т А Н О В И В :

                Позивач   звернувся  з позовом в суд  до відповідача про стягнення аліментів посилаючись на те, 16.07.2004 року я уклала шлюб з ОСОБА_3, який ми зареєстрували у Дніпровському відділі реєстрації шлюбів м. Києва, актовий запис № 833. В останні два роки між нами постійно виникають сварки, внаслідок того, що кожний із нас має різні погляди на сімейне життя та ведення спільного господарства.

У зв’язку з  цим ми припинили між собою шлюбні стосунки, перестали вести спільне господарство і вирішили розірвати шлюб.

2009 році, я подала позовну заяву про розірвання шлюбу до Дніпровського районного суду м. Києва.

Від нашого шлюбу ми маємо неповнолітнього сина  ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає разом зі мною і перебуває на моєму утриманні.

Останнім часом відповідач матеріальну допомогу на утримання сина не надає, хоча зобов’язаний надавати. Аліменти відповідач нікому не платить, відповідач є працездатним, дієздатним та на утриманні нікого не має. Відповідач є завідуючим виробництва, але місця його реєстрації в державних органах, підприємства де він працює, мені не відомо, у зв’язку з чим я не маю можливості отримати довідку про його доходи. Просить стягнути з відповідача аліменти в розмірі ? частини заробітку щомісячно на час його навчання.

В судове засідання позивачка не з’явилася, надала заяву з проханням справу розглянути в її відсутність, позовні вимоги підтримала.

              Відповідач  в судове засіданні не з’явився, надав суду письмову заяву з проханням справу розглянути в його відсутності, проти стягнення аліментів не заперечує.

              Вивчивши матеріали справи суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню.

Згідно ст. 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

            Керуючись ст. 180, 182 Сімейного кодексу України, ст. 15,30,62,202,209 ЦПК України, суд –

2.

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги задовольнити.

Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця м. Києва, працюючого завідуючим виробництвом СПД ОСОБА_7  прож. АДРЕСА_1 аліменти на утримання сина ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 в лиці його матері ОСОБА_1  в розмірі ? частини заробітку /доходу/щомісячно, але не менше 30 відсотків пожиточного мінімуму, починаючи з 13 жовтня 2009 року і до повноліття дитини.

        Стягнути з ОСОБА_2  на користь держави судовий збір в розмірі 51 грн. та 30 грн. на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, а всього 81 грн.

        Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва  шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду та апеляційної скарги.

                Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти

днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про  апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються Апеляційному суду м. Києва через  Дніпровський районний суд м. Києва.

          Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений законодавством України, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо воно не скасоване, набирає законної сили після розгляду справи Апеляційним судом м. Києва.

      Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація