Судове рішення #8932067

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

12 квітня 2010 року                                                                                                № 2а-3075/10/1370

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Кравчук В.М., розглянувши матеріали адміністративного позову Державного виконавця відділу державної виконавчої служби Стрийського міськрайонного управління юстиції Львівської області до ОСОБА_1 про обмеження у праві виїзду за межі України з вилученням паспортного документа ,-

в с т а н о в и в :

09 квітня 2010 року Державний виконавець відділу державної виконавчої служби Стрийського міськрайонного управління юстиції Львівської області звернувся до Суду з позовом до ОСОБА_1 про обмеження у праві виїзду за межі України з вилученням паспортного документа.

Як вбачається з позовної заяви, вона підписана в.о начальника відділу державної виконавчої служби Стрийського міськрайонного управління юстиції Львівської області – Мацюпа А.А. Серед документів, які надані до позовної заяви, відсутні докази, які б свідчили про призначення           Мацюпи А.А. в.о начальника відділу державної виконавчої служби Стрийського міськрайонного управління юстиції Львівської області та його повноваження підписувати позовну заяву від імені позивача. Таким чином, з наданих документів вбачається, що позовну заяву від імені позивача подано особою, яка не має повноважень на ведення справи.

Відповідно до п. 4 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позовну заяву від імені позивача подано особою, яка не має повноважень на ведення справи. Враховуючи наведене, позовну заяву слід повернути особі, яка її подала, та роз‘яснити позивачу, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Керуючись ст. ст. 106, 108, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя –

                                                   

у х в а л и в:

1.  Позовну заяву   Державного виконавця відділу державної виконавчої служби Стрийського міськрайонного управління юстиції Львівської області до ОСОБА_1 про обмеження у праві виїзду за межі України з вилученням паспортного документа – повернути Державному виконавцю відділу державної виконавчої служби Стрийського міськрайонного управління юстиції Львівської області.

2.  Копію ухвали про повернення позовної заяви надати особі, яка подала позовну заяву, разом із позовною заявою та усіма доданими до неї документами.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Про апеляційне оскарження ухвали спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Заява про апеляційне оскарження ухвали подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвалу, якщо її не скасовано, вона набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

                                     Суддя                         В.М.Кравчук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація