Судове рішення #89271354





Краматорський міський суд Донецької області


С У Д О В И Й    Н А К А З


04 грудня 2012 року                                                                                  №2н/0528/4636/2012

м. Краматорськ


Суддя   Краматорського   міського   суду  Донецької   області   Гапонов АВ.,

розглянувши заяву приватного підприємства «Алатир`про видачу судового наказу за вимогою про оплату заборгованості за послуги з утримання будинку та прибудинкової території у сумі 2851,08 грн. та судові збір в  розмірі 107,30 грн. з ОСОБА_1 , -


відповідно до ст.ст. 526, 527, 530 ЦК України ст. ст. 3, 95, 96, 102, 103 ЦПК України, -


Н А К А З У Ю:


1. Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Краматорська Донецької області,  що мешкає за адресою: АДРЕСА_1 , на користь приватного підприємства «Алатир», розташованого за адресою: 84331 м. Краматорськ, вул. Двірцева, 56-8, р/р № НОМЕР_1 у ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, ЄДРПОУ 32122975, заборгованість за період з 01.03.2011 року по 01.11.2012 року в сумі 2851,08 грн. (дві тисячі вісімсот п`ятдесят одна  грн. 08 коп.)

2. Стягнути  з  боржника  на  користь стягувача судові збір в  розмірі 107,30 грн. (сто сім грн. 30 коп.), що були останнім сплачені при подачі заяви.

3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.





         Суддя                                                                                          А.В. Гапонов



Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі –ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Згідно зі статтею 105-1 ЦПК України заява про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви.

Відповідно до статті 106 ЦПК України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред`явлення до виконання.





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація