Судове рішення #892324
Справа № 22-582

Справа № 22-582                                                    Суддя 1-ої інстанції: Сауляк Ю.В.

Категорія:   11                                                                        Доповідач: ОніщукВ.В.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

28 лютого 2007 року                                                                м. Вінниця

колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Вінницької області у складі:

Головуючого:   Оніщука В.В.

Суддів:                    Чорного В.І., Глєбова І.К.

При секретарі:   Цехмістер О.В.

За участю: представника ОСОБА_1- ОСОБА_2, адвокат ОСОБА_4, представника ОСОБА_3 - ОСОБА_5, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань апеляційного суду Вінницької області заяву представника ОСОБА_1-ОСОБА_2 про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Ленінського районного суду м. Вінниці від 22.12.2006 року по справі за позовом прокурора Ленінського району м. Вінниці в інтересах ОСОБА_3 до постійно діючого третейського суду при асоціації «Правовий центр підприємництва», ОСОБА_1, ОСОБА_2, Житлово - будівельного кооперативу «Маяк-2» про визнання недійсною угоди та скасування рішення третейського суду, -

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою Ленінського районного суду м. Вінниці від 22.12.2006 року відкрито провадження по даній справі.

16.01.2007 року представник ОСОБА_1-ОСОБА_2 подав до суду заяву про апеляційне оскарження та заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження зазначеної ухвали суду.

24.01.2007року заявником було подано апеляційну скаргу. У заяві про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали суду від 22.12.2006 року вказується, що остання йому по почті не надсилалась, а з нею він ознайомився 15.01.2007 року, що явилось підставою пропуску строку подачі апеляційної скарги.

Відповідно до ч. 2 ст. 294 ЦПК України заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти   днів з

 

2

дня її проголошення. Апеляційна скарга подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Згідно ч. 3 ст. 294 ЦПК України заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку.

В заяві про поновлення строку міститься твердження, що строк на апеляційне оскарження ухвали суду було пропущено з поважних причин, а саме із-за несвоєчасного отримання копії ухвали.

Колегія суддів вважає, що твердження заявника щодо поважності причин пропуску строку є безпідставними, оскільки ним не надано належних доказів причин пропуску строку на апеляційне оскарження, а саме щодо отримання повідомлення про наявність в провадження Ленінського районного суду м. Вінниці зазначеної справи і призначення по ній попереднього розгляду та відповідно отриманої копії оскаржуваної ухвали.

Таким чином, колегія суддів, приходить до висновку, що представник ОСОБА_1-ОСОБА_2 пропустив строк на апеляційне оскарження ухвали суду без поважних причин, тому підстав для задоволення заяви немає і відповідно до вимог ч. 3 ст. 294 ЦПК України подана апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду.

Враховуючи наведене та керуючись ч. 3 ст. 294 ЦПК України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Заяву представника ОСОБА_1-ОСОБА_2 про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Ленінського районного суду м. Вінниці від 22.12.2006 року залишити без задоволення.

Апеляційну скаргу представника ОСОБА_1-ОСОБА_2 на ухвалу Ленінського районного суду м. Вінниці від 22.12.2006 року по справі за позовом прокурора Ленінського району м. Вінниці в інтересах ОСОБА_3 до постійно діючого третейського суду при асоціації «Правовий центр підприємництва», ОСОБА_1, ОСОБА_2, Житлово - будівельного кооперативу «Маяк-2» про визнання недійсною угоди та скасування рішення третейського суду залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги до Верховного Суду України протягом двох місяців.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація