Судове рішення #8922912

Справа № 3-43/09

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 лютого 2009 року     смт. Великий Березний

Суддя Великоберезнянського районного суду Закарпатської області Животов Є. Г., розглянувши справу про притягнення громадянина України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_3, 74, непрацюючого, учня першого курсу Вищого комерційного училища (м. Ужгород), до адміністративної відповідальності

- за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

16 листопада 2008 року, приблизно о 3 годині 40 хвилин, рухаючись в приміському електропоїзді зі сполученням Сянки-Ужгород-Мукачево № 6537, на перегоні Сянки-Щербин (Великоберезнянський район), неповнолітній ОСОБА_1, проходячи з одного вагону електропоїзда в інший безпричинно вигукував в адресу пасажирів нецензурні слова.

ОСОБА_1 свою вину у скоєному визнав повністю та пояснив, що в майбутньому не буде порушувати закон, зрозумів, що робив неправильно.

Крім визнання ОСОБА_1 своєї вини, його винуватість повністю стверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ЛЗ № 000838 від 14.01.2009, постановою за справою про адміністративне правопорушення від 14.01.2009, постановою про виділення матеріалів з кримінальної справи від 22.12.2008, рапортом начальнику ЛВ на ст. Ужгород ЛІД Львівській залізниці УМВС України на транспорті ОСОБА_2 від 14.01.2009.

Заслухавши пояснення ОСОБА_1, вивчивши матеріали справи, визнаю, що ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 173 КУпАП - дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях.

Однак, зважаючи на те, що з дня вчинення правопорушення закінчився передбачений ст. 38 КУпАП строк, протягом якого на особу можна накласти адміністративне стягнення, визнаю, що провадження по справі підлягає закриттю відповідно до вимог п. 7 ст. 247 КУпАП.

Керуючись п. 7 ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ПОСТАНОВИВ:

Закрити провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у зв'язку із закінченням строку, протягом якого на особу можна накласти адміністративне стягнення.  

Постанова може бути оскаржена або/та опротестована прокурором до апеляційного суду Закарпатської області через Великоберезнянський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення і набере законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація