Судове рішення #891672
Справа № 2-1843/07

Справа № 2-1843/07

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

14.03.2007 року                                                                                                    

Октябрський райсуд м. Полтави в складі:

головуючого - судді Редько Г.В.

при секретарі - Фесенко В.А. розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Полтаві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач в лютому 2007 року звернулася до суду з позовною заявою до відповідача про розірвання шлюбу.

Від шлюбу є двоє дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1., ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.

Спільне життя неможливе, так як сімейні відносини не склалися через несумісність характерів та втрату поваги один до одного.

Позивач надала суду заяву в якій позов підтримала та прохала розглянути справу у її відсутність.

Відповідач надав суду заяву, в якій прохав розглянути справу у його відсутність, позов визнав і проти розірвання шлюбу не заперечує.

Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про задоволення позову.

Судом встановлено, що шлюб між сторонами укладений ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований у Наталинській сільській Раді народних депутатів Красноградського району Харківської області, актовий запис НОМЕР_1.

Матеріальних претензій один до одного не мають. Спір про спільно нажите майно відсутній, неповнолітню дитину залишити проживати з матір'ю.

На підставі викладеного та керуючись,ст.ст.105, ПО, 112 Сімейного кодексу України ст.ст. 10,60, 209,215 ЦПК України, суд, -

 

ВИРІШИВ:

 

Шлюб, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_3 у Наталинській сільській Раді за НОМЕР_1 між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4. та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5.-розірвати.

При видачі свідоцтва в органах РАГСу про розірвання шлюбу стягнути із ОСОБА_2 державне мито на користь держави в сумі 17,00 грн., ОСОБА_1  від сплати державного мита звільнити.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга може бути подана протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація