Судове рішення #891612
Справа № 1-18/2007р

Справа № 1-18/2007р.

 

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

01 лютого 2007 року.

Березнегуватський рйонний суд Миколаївської області в складі:

головуючого судді                                                                     Гапішко В.В.

при секретарі                                                                               Дячук А.А.

за участю прокурора                                                                     Корженко СО.

 

розглянув в відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Березнегувате Миколаївської області кримінальну справу по обвинуваченню: ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, росіянки, громадянки України, з середньо-спеціальною освітою, одруженої, маючої на утриманні одну неповнолітню дитину, пенсіонерки, проживаючої по АДРЕСА_1, не судимої, в скоєнні злочину передбаченому ч.1 ст. 185 КК України, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

25 листопада 2006 року, близько 11 годин, ОСОБА_1. на ІНФОРМАЦІЯ_3, поблизу річки" ІНФОРМАЦІЯ_4", побачила двох восьмимісячних телят які паслись в вказаному місці. ОСОБА_1. одне теля привела за допомогою ланцюга, який бу в у нього на неї, в своє домоволодіння і прив'язала його в конюшні, яка розташована по АДРЕСА_2. Таким чином ОСОБА_1. таємно викрала теля потерпілої ОСОБА_2 вартістю 800 грн.

При проведенні по справі досудового слідства підсудна добровільно вішкодувала потерпілій збитки завдані злочином в повному обсязі.

В судовому засіданні ОСОБА_1. винною себе в скоєнні злочину передбаченому ч. 1 ст. 185 КК України визнала повністю і щиро покаялась.

Прокурором був запропонований порядок судового розгляду справи при якому допитати підсудну та оголосити характеризуючі її матеріали які є в справі.

Підсудній судом роз'яснено, що при такому порядку, передбаченому ст. 299 КПК України, при розгляді справи, вона при подачі скарг на вирок не матиме права посилатись на докази та оспарювати ціну позову.

ОСОБА_1. заявила, що згодна з прокурором, щоб матеріали справи та докази не досліджувались, а допитати її та оголосити характеризуючі її матеріали які є в справі.

ОСОБА_1. в судовому засіданні показала, що 25 листопада 2006 року, близько 11 годин, вона з ІНФОРМАЦІЯ_3 привела в своє домоволодіння, яке розташоване по АДРЕСА_1, теля віком близько восьми місяців і прив'язала його в своїй конюшні. Теля відв'язалося, об'їлося кормами, що були в конюшні і померло. Вказане теля паслося на ІНФОРМАЦІЯ_3 недалеко від берега річки "ІНФОРМАЦІЯ_4". Вона розуміла, що викрала теля яке належало і було власністю когось з мешканців смт. Березнегувате. Привела вона теля в свій двір за ланцюжок який був у нього на шиї. При проведенні по справі досудового слідства вона на вимогу потерпілої сплатила 1500 грн. і таким чином відшкодувала їй збитки.

Суд вважає, що дії підсудної слід кваліфікувати по ч.1 ст. 185 КК України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка).

Призначаючи покарання, суд враховує характер та ступень суспільної небезпеки вчиненого злочину, який не є тяжким, дані про особу підсудної, яка не судима, злочин вчинила вперше, щиро покаялася, добровільно відшкодувала потерпілій завдані злочином збитки, пенсіонерка, має на утриманні одну неповнолітню дитину, характеризується позитивно.

Суд вважає, що виправлення і виховування підсудної можливе без ізоляції її від суспільства, вважає можливим застосувати ст. 75 КК України і звільнити підсудну від відбуття покарання з випробуванням з іспитовим строком.

Обставинами, що пом'якшують покарання підсудної судом визнаються : щире каяття і добровільне відшкодування завданих злочином збитків.

 

2

Обставин, що обтяжують покарання підсудної судом не встановлено. Керуючись ст. ст. 299,323,324 КПК України, суд, -

 

ЗАСУДИВ:

 

ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні злочину передбаченому ч.1 ст. 185 КК України та призначити їй покарання один рік позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_1. від відбуття покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком на один рік.

На підставі п.4 ч.1 ст. 76 КК України, зобов'язати засуджену ОСОБА_1. периодично з'являтись в органи кримінально-виконавчої системи для реєстрації, не виїджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Міру запобіжного заходу засудженій, до вступу вироку в законну силу, обрати підписку про невиїзд.

Вирок може бути оскаржений на протязі п'ятнадцяти діб з моменту його проголошення до апеляційного суду Миколаївської області.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація