Справа № 2- 822/2009
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 жовтня 2009 року Галицький районний суд Івано-Франківської області
в складі: головуючого-судді: ВИЛКИ С.С.
секретаря : ТОМИН Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Галичі справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
в с т а н о в и в:
Позивач в позовній заяві посилається на те, що примирення між нею і відповідачем не буде. Між ними відсутнє взаєморозуміння, через що постійно виникали конфлікти. Спільно не проживають протягом року . Це негативно впливає на виховання їхнього сина. Просить шлюб розірвати, дитину залишити проживати з нею, судові витрати просила покласти на відповідача. Справу просить розглядати у її відсутності. (а. с. 17)
Відповідач в судове засідання не з'явився, надіслав суду телеграму у якій вказав, що позов визнає повністю, не заперечує проти розірвання шлюбу. (а. с. 18)
Суд, дослідивши та перевіривши матеріали справи вважає, що подальше спільне проживання подружжя і збереження сім`ї буде суперечити їхнім інтересам. Враховуючи матеріальне становище сторін, прохання позивача по справі, суд вважає, що судові витрати слід покласти на відповідача. Дитину слід залишити проживати з матір’ю .
На підставі викладеного та ст.ст.105 ,109 , 112 Сімейного кодексу України, керуючись ст. ст. 79,80,81,208,209 , 213, 215 , 223 ЦПК України суд,-
р і ш и в :
Позов задовольнити повністю, шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 і ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, що був зареєстрований 06.11.2004 року в відділі ОСОБА_3 українського районного управління юстиції, Кіровоградської області, актовий запис № 105 – розірвати .
При оформленні розірвання шлюбу в органах ОСОБА_3 стягнути з ОСОБА_2 державне мито в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян, а ОСОБА_1 від такої сплати звільнити.
Сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 залишити проживати з мамою ОСОБА_1.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Івано – Франківського апеляційного суду через Галицький районний суд шляхом подачі в 10 – денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги , з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України .
Суддя: ВИЛКА С.С.