Справа №2-491 2007 року
УХВАЛА:
15 березня 2007 року Довгинцівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі:
Головуючого: судді - Козлова А.В.,
при секретарі - Куксенко О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Кривому Розі цивільну справу за позовом Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по оплаті за опалення і гаряче водопостачання -
ВСТАНОВИВ:
Комунальне підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» звернулось в суд з позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по оплаті за опалення і гаряче водопостачання.
У судове засідання 07.02.2007 року, 15.03.2007 року представник позивача не з'явився. Про причину неявки суд не повідомив.
Згідно п. З ст. 207 ЦПК України: "Суд залишає заяву без розгляду ...у випадку неявки в судове засідання позивача по виклику суду без поважних причин чи повторної неявки позивача по виклику суду незалежно від причин".
При таких обставинах, суд вважає за необхідне позовну заяву Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по оплаті за опалення і гаряче водопостачання залишити без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.207 ч.3 ЦПК України, суд,-
У ХВ А ЛИВ:
Справу за позовом Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по оплаті за опалення і гаряче водопостачання залишити без розгляду.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга в апеляційний суд
Дніпропетровської області через Довгинцівський районний суд протягом 10 днів після
подання заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом 5 днів з дня
проголошення ували.