№ 2а-1872/2009
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 вересня 2009 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді Зубкова С.О.
при секретарі Мозговій Є.Л.„
розглянувши в відкритому судовому засіданні в м. Києві адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся з вказаним позовом, в якому просить визнати дії відповідача по обмеженню розміру пенсійних виплат неправомірними та зобов'язати відповідача виплатити пенсію у повному обсязі без встановлених обмежень та зобов'язати відповідача надалі виплачувати пенсію без обмежень.
Представник позивача позов підтримав повністю.
Представник відповідача просить відмовити у задоволенні позовних вимог у повному обсязі, оскільки вважає, що відповідач діяв правомірно.
Вислухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, суд встановив.
Позивач перебуває на обліку у відповідача і отримує пенсію за вислугу років як колишній військовослужбовець.
З 01.01.2008 р. пенсія, призначена позивачу у сумі 8008 грн. 70 коп. була обмежена сумою у 5772 грн. 00 коп., а з серпня 2008 р. - 5784 грн. 00 коп.
Згідно п.29 розділу II Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України " та постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян » від 28.05.2008 р. № 530 максимальний розмір пенсій був обмежений сумою у 12 мінімальних заробітних плат.
За таких обставин позов задоволенню не підлягає.
На підставі викладеного, керуючись п.29 розділу II Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України ", ст. 11, 160-163 КАС України суд
ПОСТАНОВИВ:
У позові ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії відмовити повністю.
Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, постанова суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо вона не скасована, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Постанова може бути оскаржене до Київського апеляційного адміністративного суду через Шевченківський районний суд м. Києва протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення постанови.