Справа № 2-1299\08
УХВАЛА
24 листопада 2008 року
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області в складі: Головуючого судді Городецького Д.І., секретаря Ушкварок М.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - Відділення з питань громадянства імміграції та реєстрації фізичних осіб Новомосковського МВ УМВС України в Дніпропетровській області про захист прав власника, визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, зняття з реєстраційного обліку,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Відділення з питань громадянства імміграції та реєстрації фізичних осіб Новомосковського МВ УМВС України в Дніпропетровській області про захист прав власника, визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, зняття з реєстраційного обліку.
Позивач неодноразово викликався в судові засідання, про місце, дату, час судових засідань належним чином повідомлена, але 10.09.2008 р., 25.11.2008 р. в судові засідання не з'явилася.
Згідно ч.3 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо, належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи у його відсутності.
Вважаючи на те, що позивач повторно не з'явився в судові засідання, не повідомив суд про причину не явки, від позивача не надійшла заява про розгляд справи у його відсутності, суд вважає, що позовна заява повинна бути залишена без розгляду.
Керуючись ч.3 ст. 207 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа - Відділення з питань громадянства імміграції та реєстрації фізичних осіб Новомосковського МВ УМВС України в Дніпропетровській області про захист прав власника, визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, зняття з реєстраційного обліку залишити без розгляду.
Копію ухвали направити позивачу.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п"яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.