Справа 3-1582/2009р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 червня 2009 року м. Донецьк
Суддя Будьонівського районного суду м. Донецька Шишов О.О., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, непрацюючого, що проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3 за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
встановив:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 433779 від 29.04.2009 року, ОСОБА_1, 26.04.2009 року о 21.00 год., перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, вчинив сімейний скандал, в ході якого виражався нецензурною бранню на адресу матері ОСОБА_2, тобто своїми діями вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.
Винність ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, складеним правомочною посадовою особою у встановленому законом порядку, постановою про відмову в порушені кримінальної справи від 29.04.2009 року, поясненнями правопорушника та свідків.
Постанову про відмову в порушенні кримінальної справи винесено 29.04.2009 року, на розгляд до Будьонівського районного суду м. Донецька протокол надійшов 11 червня 2009 року, тому на час розгляду справи згідно ст. 38 КУпАП сплив встановлений законом строк накладення адміністративного стягнення.
П.7 ст. 247 КУпАП передбачає, що при закінченні на момент розгляду справи про адміністративні правопорушення строку, передбаченого ст. 38 цього Кодексу, провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю.
При таких обставинах вважаю необхідним визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, а провадження по справі про адміністративне правопорушення закрити в зв'язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності.
Керуючись ст. ст. 38, 280, 283-284, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя" -
постановив:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Провадження по справі про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення закрити в зв'язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.