Судове рішення #8879535

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 жовтня 2008 року     справа № 3-35633\08

Суддя місцевого Приморського районного суду ОСОБА_1, розглянувши матеріали, які надійшли з Шевченківського ВМ Приморського РВ ОМУ ГУ МВС України в Одеській області про притягнення громадянки України, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка Молдови, не працююча, проживаюча: ІНФОРМАЦІЯ_2

до   адміністративної   відповідальності   за   скоєння правопорушення, передбачене ст. 205 ч.1 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

Громадянка України, ОСОБА_2 , не вжила заходів щодо своєчасної реєстрації свого чоловіка громадянина ОСОБА_3 Федерації з 08.10.2008 р. АДРЕСА_1,

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення громадянка України ОСОБА_2 визнала, що допустила вказане правопорушення.

Її провина підтверджується поясненням в протоколі . про адміністративне правопорушення.

ПОСТАНОВИВ:

Визнати громадянку України ОСОБА_2 винною в скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 205 ч. 1 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення в вигляді попередження.

Постанова оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація