Справа 3-912/2009р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 квітня 2009 року м. Донецьк
Суддя Будьонівського районного суду м. Донецька Шишов О.О.,
розглянувши матеріали справи, що надійшла від інспектора ВОДТП ДАІ м. Донецька, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, непрацюючого, що проживає за адресою: Донецьк-92, вул. Багратіона, 36а/41, за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
встановив:
09 березня 2008 року о 01 годин 00 хвилин, ОСОБА_1, керував транспортним засобом ВАЗ 21051, реєстраційний номер «41550 ЕН», в м. Донецьку по вул. Прожекторній - ОСОБА_2, в порушення вимог п. 2.9 «Правил дорожнього руху» України, з наявними ознаками алкогольного сп'яніння (запах алкоголю з ротової порожнини), за що у відношенні нього робітником ДАІ був складений протокол про адміністративне правопорушення за № 118723.
Правопорушник ОСОБА_1 належним чином та своєчасно повідомлений про час та місце розгляду справи, у судове засідання з'явився, свою провину визнав у повному обсязі та факту керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння не заперечував.
Винність ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, складеним правомочною посадовою особою у встановленому законом порядку, в якому водій визнав факт керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння у присутності двох свідків, протоколом медичного огляду для встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп'яніня за № 857 від 09.03.2008 року, відповідно якому ОСОБА_1 керував автомобілем у стані гострої інтоксикації внаслідок вживання алкоголю, поясненнями правопорушника та свідків.
За таких обставин, оцінивши усі наведені докази у їх сукупності, вважаю, що ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП, тобто керував транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.
При обранні адміністративного стягнення враховуються характер правопорушення, ступінь вини та дані про особу правопорушника.
Керуючись ч. 1 ст. 130, 280, 283-284, 294 Кодексу України пр. адміністративні правопорушення, -
постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3400 (три тисячі чотириста) грн. до доходу держави.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.