Справа № 3-631 /2009р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 березня 2009 року суддя Фастівського міськрайонного суду Бартко В. М., розглянувши матеріали, які надійшли від ДПС ДАІ про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.1 КупАП,
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого -
ВСТАНОВИВ:
01.03.2009 року в 15 год. 40 год. в смт. Борова, Фастівського р-ну водій ОСОБА_2, керував транспортним засобом, в стані алкогольного сп’яніння, /різкий запах алкоголю з ротової порожнини, нерозбірлива мова, від проходження медичного огляду відмовився, чим порушив п. 2, 9 ПДР.
В судовому засіданні правопорушник свою вину визнав повністю, щиро розкаявся, що суд відносить до обставин, що пом’якшують його відповідальність, обставин, які б обтяжували відповідальність судом не виявлено. Керуючись ст. 130 ч.1 КупАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Застосувати відносно ОСОБА_1 адміністративне стягнення в вигляді громадських робіт, строком на 40 год.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Фастівський міськрайонний суд протягом 10 днів, з дня винесення постанови.