Справа № 2А-708
2009р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 березня 2009 року м. Балта, Одеська область
Балтський районний суд Одеської області складі:
головуючої- судді ОСОБА_1
при секретарі ПІНУЛ І.Б.
розглянувши на попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Балта справу за адміністративним позовом Начальника Балтського РВ ГУМВС України в Одеській області до ОСОБА_2 про примусове (під конвоєм) видворення іноземця за межі України,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом про примусове видворення ОСОБА_2 за межі України, посилаючись на те, що останній являючись громадянином іншої держави, права на проживання території України не має, чим порушив правила перебування іноземців в України. В 2003 році за порушення правил перебування іноземців на території України був притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 203 ч. 1 КУпАП та було оформлено документи про добровільне видворення з території України. Однак громадянин ОСОБА_3 ОСОБА_4 - ОСОБА_2, від виїзду з території України ухилялявся, територію України та і не залишив.
04.05.07., 23.01.08. та 04.07.08. Балтським районним судом Одеської області винесено постанови про видворення ОСОБА_2 за межі України в примусовому порядку, однак останній територію України не залишив.
В судовому засіданні представник позивача вимоги позову підтримав та пояснив суду, що у відповідача відсутні грошові кошти на повернення в ОСОБА_3 ОСОБА_4.
Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав, пояснивши суду, що в 1998 році прибув на територію України в с. Коритне Балтського району до матері своєї дружини. З того часу проживає з дружиною та двома дітьми в с Коритне Балтського району, а до ОСОБА_4 повертатися не бажає, оскільки він там не має постійного місця проживання та місця роботи.
Заслухавши сторони, вивчивши матеріали справи, судом встановлено слідуюче.
Відповідач по справі в 1998 році прибув на територію України в с Коритне Балтського району Одеської області у власних справах.
Після закінчення встановленого Державною прикордонною службою України строку перебування на території України, ОСОБА_2 не виїхав за її межі, продовжуючи проживати в ІНФОРМАЦІЯ_1, за що неодноразово Балтським районним судом притягувався до адміністративної відповідальності за ст. . 203 КпАП України.
04.05.07., 23.01.08. та 04.07.08. відповідно до постанов Балтського районного суду Одеської області ОСОБА_2 видворено за межі України в примусовому порядку.
Незважаючи не це, ОСОБА_2 знову повернувся на територію України, де проживає без документів на право проживання в Україні.
23.03.09. працівниками Балтського РВ ГУМВС України в Одеській області ОСОБА_2 був затриманий за порушення правил перебування іноземними громадянами на території України та ухилення від виїзду з території України.
З огляду на зазначене, суд приходить до висновку, що громадянин ОСОБА_4 ОСОБА_2 підлягає примусовому видворенню за межі України, оскільки є обґрунтовані підстави вважати, що він буде й надалі ухилятись від виїзду з території України.
Керуючись п.3 ч.2 ст. 256 і ст. 17 п.4 Кодексу адміністративного судочинства України та ст. 30, 32 Закону України «Про правовий статус іноземців» від 04.02.1994 року п.16 «Правил в'їзду іноземців в Україну, їх виїзду з України та транзитного проїзду через її територію», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.1995р. № 1074, п.1 ст. 10 Закону України «Про імміграцію» від 07.06.2001 року
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Начальника Балтського РВ ГУМВС України в Одеській області до ОСОБА_2 про примусове видворення (під конвоєм) за межі України - задовольнити.
Примусово видворити за межі України громадянина ОСОБА_4 ОСОБА_2.
Звернути постанову суду до негайного виконання.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня її проголошення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.5 ст. 186 КАС України.