Судове рішення #8859224

          Справа № 2-2031/10

                                                           

   

      У Х В А Л А

                                                   Іменем   України

21 квітня 2010 року             Тернопільський міськрайонний суд  Тернопільської області в складі:                                 головуючого                Дзюбича В.Л.,

                        з участю секретаря  Франчук Л.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Тернополі цивільну справу за позовом відкритого акціонерного товариства "Тернопільміськгаз" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожитий природний газ,-    

       

                                в с т а н о в и в:

У провадженні Тернопільського міськрайонного суду знаходиться цивільна справа за позовом ВАТ "Тернопільміськгаз" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожитий природний газ.            

    Під час розгляду справи представник позивача подала суду письмову заяву про залишення без розгляду цивільної справи за позовом ВАТ "Тернопільміськгаз" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожитий природний газ.

Відповідно до п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення справи без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.    

Суд, проаналізувавши матеріали справи, вважає, що дана заява підлягає до задоволення, оскільки не суперечить вимогам діючого законодавства і не порушує будь – чиї законні права і інтереси сторін.

    На підставі п.4 ч.1 ст.83 ЦПК України повернути ВАТ "Тернопільміськгаз" сплачений судовий збір в сумі 51 грн.

    Ні підставі викладеного, керуючись ст.ст.83, ч.3, п.5 ч.1 ст.207, ст.ст.208-210, 294 ч.2, 295 ч.1 ЦПК України, суд,-    

                                    у х в а л и в:

Цивільну справу за позовом відкритого акціонерного товариства "Тернопільміськгаз" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожитий природний газ - залишити без розгляду.        

    Повернути ВАТ "Тернопільміськгаз", сплачений судовий збір в розмірі 51 (п’ятдесяти однієї) грн. (банк одержувача ГУДКУ в Тернопільській області, призначення платежу *,101:::- сплата держмита по справі ОСОБА_1, код 23588119), згідно платіжного доручення  № 54 від 15.01.2010 року.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня її проголошення та апеляційної скарги – протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або шляхом подачі апеляційної скарги без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Головуючий                                                      В.Л. Дзюбич    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація