Судове рішення #8828035

                                                             

                                                                                                                                Справа  № 2 -о- 55/10

 

   РІШЕННЯ

   ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

            22 лютого  2010 року                                                                  Рівненський районний суд

                                                                                                                         Рівненської області                                                                                                      

В особі судді Сидоренка С.М.

при секретарі Шевцовій Р.В.        

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Рівному цивільну справу за заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2, заінтересована особа: Городоцька сільська рада Рівненського району Рівненської області про встановлення факту   родинних стосунків,  

                                                       в с т а н о в и в:

   

    У поданій до суду заяві заявники просять встановити що ОСОБА_3, померлий 19 серпня 2008 року в с. Городок Рівненського району Рівненської області був батьком ОСОБА_1, ОСОБА_2.

 В обґрунтування своїх вимог покладаються на те, що 19.08.2008 року помер їх батько ОСОБА_3, після його смерті відкрилася спадщина. Заявниці є  спадкоємцями після смерті батька за заповітом. Вони прийняли спадщину так як фактично вступили у володіння спадковим майном. Однак  вони не можуть в належному порядку зареєструвати своє право власності на спадкове майно, оскільки у свідоцтвах про їх народження їх батько зазначений як «Ярослав», а їх по батькові зазначено як  «Ярославівна», тоді як ім`я батька було «В’ячеслав». Така помилка була допущена у зв’язку з тим, що у різних документах по різному вказане ім`я батька: «В’ячеслав», «Вячеслав», «Ярослав».

 В судовому засіданні заявниці заяву підтримали і пояснили про обставини описані вище, просять заяву задовольнити.

 Представник заінтересованої особи в судове засідання не зявився, подав до суду заяву в якій просить справу розглядати без  його участі, не заперечує проти задоволення заяви.

 Факт родинних стосунків між заявниками та ОСОБА_3   стверджується  копіями документів доданими до  заяви.  

 Заслухавши пояснення заявників, дослідивши матеріали справи суд  вважає, що заява підлягає до задоволення.

 На підставі наведеного, керуючись ст. 213-215, 256-259 ЦПК України, суд

в и р і ш и в:

Заяву задовольнити.

      Встановити факт, що ОСОБА_3, померлий 19 серпня 2008 року в с. Городок Рівненського району Рівненської області був батьком ОСОБА_1, ОСОБА_2.  

    На рішення може бути подана апеляція до апеляційного суду Рівненської області через Рівненський районний суд Рівненської області, заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

    Суддя                                                                                                        С.М.Сидоренко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація