Судове рішення #8813049

Номер справи 2-Н-2003/2008

Павлоградський міськрайонний суд

СУДОВИЙ НАКАЗ

15 листопада 2008 року    

Павлоград
Суддя Павлоградського міськрайонного суду

ОСОБА_1 розглянувши заяву Комунального підприємства «Павлоградтеплоенерго»


про     видачу судового наказу про стягнення заборгованості


відповідно до     ст.ст. 526, 527, 530,1050,1054 ЦК України. 3, 95,96.98ІШК України

НАКАЗУЮ:

1. Стягнути з     ОСОБА_2

АДРЕСА_1

розрахунковий рахунок боржника (юридичної особи) в установі банку, з якого потрібно стягнути кошти

На користь     Комунального підприємства «Павлоградтеплоенерго»

вул. Промислова, буд. 13 А, м. Павлоград, Дніпропетровська область рр 26030010023013 у ДФ AT "Індекс банк'' м. Павлоград. МФО 307015. ОКПО 03342250

заборгованість в сумі - 3 19835 грн. (три тисячі сто дев'яносто вісім гривень тридцять п'ять

копійок)

Стягнути з боржника на користь стягувача - 3 19835 грн. (три тисячі сто дев'яносто вісім

гривень тридцять п'ять копійок)

Судовий наказ піс^йї^аб^ння ним законної сили видати стягувачу.

Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, яка скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація