справа №2-2169
2008 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 листопада 2008 року м. Балта, Одеська область
Балтський районний суд Одеської області в складі:
головуючої-судді ОСОБА_1
при секретарі ПІНУЛ І.Б.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Балті цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулася до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу з ОСОБА_3, пояснивши, що вона та відповідач з 21.04.07. перебувають в зареєстрованому шлюбі. Від цього шлюбу 28.09.07. народився син - Максим. Сімейне життя між ними не склалося, протягом тривалого часу разом не проживають, сімейних відносин не підтримують та відновлювати їх не мають наміру. З цього приводу примирення між сторонами є недоцільне. Спору щодо дитини, а також щодо майна не виникає. За домовленістю сторін дитина проживає біля матері.
Відповідач до судового засідання не з'явився, однак надіслав на адресу суду заяву, в якій на розірвання шлюбу погоджується та просить суд розглянути справу за його відсутності.
Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам один одного та інтересам їхньої дитини.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 10, 60, 208-209, 212-213, 215 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Шлюб між ОСОБА_3 (до шлюбу Чабан) ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, які мають неповнолітнього сина - Максима, 28.09.07. року народження, зареєстрований 21.04.07. у відділі РАЦСу Балтського районного управління юстиції Одеської області, актовий запис № 30 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу утримати на користь держави державне мито 17,00 грн. з відповідача.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Одеської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення і подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.