Судове рішення #8810684

№2-213 2009 рік

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 січня 2009 року     м.  Зміїв

Зміївський районний суд Харківської області

в складі:        головуючого судді: Шабельнікова С. К.
при секретарі:     Павліченко Т.Я.

розглянувши при попередньому судовому засіданні в залі суду в м.  Змієві Харківської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 1 грудня 2008 року звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2,  в якому просить шлюб між ним і відповідачем розірвати,  та стягнути з нього на її користь аліменти на утримання дитини.

16 січня 2009 року ОСОБА_1 уточнив позовні вимоги,  просив шлюб між ним і відповідачем розірвати,  від іншої позовної вимоги відмовився.

У позові він вказав,  що з відповідачем перебуває в зареєстрованому шлюбі. Від шлюбу вони мають сина ОСОБА_3 ,  ІНФОРМАЦІЯ_1. їхнє спільне життя не склалося через погляди на життя,  сімейні цінності,  зради дружини. Сімейні відносини ними фактично припинені з жовтня 2008 року. Спільне господарство ними не ведеться. Питання про місце проживання між ними вирішено. Спору про поділ майна між ними не має. Просить задовольнити позов в повному обсязі.

Позивач ОСОБА_1 у попередньому судовому засіданні уточнив позовні вимоги та наполягав на їх задоволенні. В зв'язку з визнанням позову відповідачем,  просив винести рішення у попередньому судовому засіданні.

Відповідач ОСОБА_2 у попередньому судовому позов визнала,  надала заяву,  в якій просить винести рішення у попередньому судовому засіданні.

Відповідно до ч. 4  ст.  130 ЦПК України при визнанні позову відповідачем у попередньому судовому засіданні ухвалюється судове рішення в порядку,  встановленому  ст.  174 цього ж Кодексу.

Згідно з ч. 4  ст.  174 ЦПК України,  у разі визнання відповідачем позову,  суд,  за наявності для того законних підстав,  ухвалює рішення про задоволення позову.

Визнання позову відповідачем не суперечить закону і не порушує права,  свободи та інтереси інших осіб,  тому приймається судом.

Судом встановлені наступні факти та відповідні їм правовідносини.

Як вбачається з свідоцтва про одруження серії 1-ВЛ № 000470,  яке видане Комсомольською селищною радою Зміївського району Харківської області від 05.03.2005 року,  5 березня 2005 року між ОСОБА_1 та ОСОБА_1 (до шлюбу Буряк) ОСОБА_4 був зареєстрований шлюб,  про що зроблено актовий запис № 17. /а.с.  24/

Відповідно до оглянутого в судовому засіданні оригіналу свідоцтва про народження серії  1-АМ № 067605,  виданого Комсомольською    селищною радою Зміївського району Харківської області 22 листопада 2006 року,  копія якого містяться в матеріалах справи /а.с.  6/,  ОСОБА_1 та ОСОБА_2 мають сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1.

Відповідно до ч. 2  ст.  112 СК України,  суд постановляє рішення про розірвання шлюбу,  якщо приходить до висновку,  що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б їх інтересам,  інтересам їхніх дітей,  що мають істотне значення.

Суперечок про поділ майна сторони не мають.

Син ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  залишається проживати з матір'ю.

Суд,  вислухавши сторони,  з'ясувавши причини,  що призвели до припинення шлюбних відносин,  дійшов висновку,  що подальше спільне життя подружжя і збереження сім'ї стало неможливим,  суперечить їх інтересам та інтересам їх дитини.

Тому позов ОСОБА_3  обґрунтований  та підлягає задоволенню.

Керуючись  ст.  ст.  110,  112 СК України,   ст.  ст.  10,  11,  60,  130,  174,  209,  212- 215 ЦПК України,  суд,

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_1 (до шлюбу Буряк) ОСОБА_4,  зареєстрований 5 березня 2005 року Комсомольською селищною радою Зміївського району Харківської області,  актовий запис № 17 - розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСа,  стягнути з ОСОБА_1 державне мито на користь держави у розмірі 17 (сімнадцяти) грн.,  ОСОБА_2 від сплати державного мита - звільнити.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження,  але апеляційна скарга не була подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження,  рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення,  якщо його не скасовано,  набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.  Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до апеляційного суду Харківської області через Зміївський районний суд Харківської області. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо скарга подається у строк,  встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація