Судове рішення #8810486

Справа № 3-3454/2008 рік

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 листопада 2008 року Суддя Тернівського міського суду Дніпропетровської області Пономаренко І.П., розглянувши матеріали, що надійшли з ВДАІ по обслуговуванню м. Тернівки УМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого: ТОВ "Дніпрострой", мешкаючого: м. Тернівка, вул. Гагаріна -2,

зач. 1 ст.130КУпАП

ВСТАНОВИВ:

25.11.2008 року о 20-40 годині, водій ОСОБА_1 керував мотоциклом НОМЕР_1, по вул. Леніна м. Тернівки, з явними ознаками алкогольного сп'яніння, від проходження медичного огляду на стан сп'яніння відмовився в присутності двух свідків, чим порушив п. 2.5 правил дорожнього руху, тобто скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 130 КУпАП.

ОСОБА_1 у судовому засіданні свою вину у вчиненому правопорушенні визнав в повному обсязі, розкаявся у вчиненні правопорушення та виклав обставини правопорушення.

Вина ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення підтверджується матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення, поясненням.

При обранні адміністративного стягнення береться до уваги відсутність посвідчення водія у правопорушника як зазначено в протоколі про адміністративне правопорушення.

Керуючись ст. ст. 38, 221,276,283,284 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на строк 50 годин.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст. 32 КУпАП.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Тернівський міський суд особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація