Судове рішення #8775750

                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                  Справа №2-358/10р.

Рішення

Іменем України

    20 квітня 2010 року

Козятинський міськрайонний суд Вінницької області

                     В складі головуючого-судді      Проця В.А.

                     при секретарі                               Репецькій А.О.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Козятині справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

Встановив:

     Позивач  - ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

     В обґрунтування позовних вимог він вказав, що на даний час він не проживає з відповідачкою однією сім?єю, причиною розриву стала та обставина, що вони з відповідачкою різні за характером люди і не можуть знайти порозуміння при вирішенні різних сімейних проблем, що приводить до сварок та непорозумінь, а тому, просить шлюб розірвати, дитину залишити проживати з відповідачкою.

     В судовому засіданні  позивач – позов підтримав і підтвердив обставини вказані в ньому.

     Відповідачка –  в судовому засіданні позов визнала і підтвердила обставини вказанні в ньому.

     Заслухавши сторони, давши оцінку письмовим доказам, суд вважає, що можливо прийняти визнання позову відповідачем, оскільки це не буде порушувати прав сторін та інтересів інших осіб.

     Керуючись ст. ст. 104, 110-112  СК України, ст. ст. 174, 213-215, 218 ЦПК України, суд,-

      Вирішив:

    Шлюб, між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 17 вересня 2005 року, відділом РАЦС Козятинського МРУЮ, за актовим записом  № 172,-  розірвати.

     Малолітнього сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1  залишити проживати з ОСОБА_2

     При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу, стягнути з ОСОБА_1 17 (сімнадцять) гривень  держмита на користь держави, а ОСОБА_2 від таких витрат звільнити.

     На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів до  Вінницького апеляційного суду через Козятинський міськрайсуд з дня проголошення рішення.

   

            Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація