Судове рішення #8754077

Справа № 2-1203/10

У Х В А Л А

19 квітня 2010 року Голосіївський районний суд м.Києва під головуванням судді Антонової Н.В., при секретарі Мішкіній А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Лотуре-Агро» про стягнення заборгованості по орендній платі автомобіля та витрат на придбання паливно-мастильних матеріалів, стягнення моральної шкоди та за зустрічним позовом ТОВ «Лотуре-Агро» до ОСОБА_1 про визнання договору оренди недійсним, -

в с т а н о в и в:

Позивач за основним позовом звернувся до Голосіївського районного суду з позовом до ТОВ «Лотуре-Агро» про стягнення заборгованості по орендній платі автомобіля та витрат на придбання паливно-мастильних матеріалів, стягнення моральної шкоди. Відповідач за основним позовом звернувся до Голосіївського районного суду з позовом до ОСОБА_1 про визнання договору оренди недійсним.

В судове засідання, на 11.03.2010 року Позивач за основним позовом не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення на аркуші справи № 51.

В судове засідання, яке призначалося на 19.04.2010 року Позивач за основним позовом повторно не з’явився, хоча про час та місце розгляду справи повідомлявся, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення на а.с. 55. Причини неявки суду не повідомив. Клопотань про відкладення справи чи про розгляд справи у його відсутності не надав.

В судовому засіданні 19.04.2010 року представник Позивача за зустрічним позовом подав заяву про залишення зустрічного позову без розгляду.

Відповідно до п.п. 3, 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи у його відсутності та якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Зважаючи на викладене, суд вважає за можливе на підставі ст. 207 ЦПК України залишити позовну заяву та зустрічну позовну заяву без розгляду, оскільки Позивач за основним позовом повторно не з’явився в судове засідання та не повідомив про причини неявки,  від нього не надійшло заяви про розгляд справи у відсутності сторони позивача, а також Позивачем за зустрічним позовом в судовому засіданні було подано заяву про залишення зустрічного позову без розгляду, що унеможливлює розгляд справи з ухваленням судового рішення.

На підставі викладеного, керуючись ст.207 ЦПК України, суд –

у х в а л и в:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ТОВ «Лотуре-Агро» про стягнення заборгованості по орендній платі автомобіля та витрат на придбання паливно-мастильних матеріалів, стягнення моральної шкоди та зустрічний позов ТОВ «Лотуре-Агро» до ОСОБА_1 про визнання договору оренди недійсним – залишити  без розгляду.

Роз’яснити, що в разі усунення перешкод, які були підставою залишення позову без розгляду сторони мають право знову звернутися до суду в загальному порядку цивільного судочинства.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подана протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація