Справа №3-1946/08
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
19 листопада 2008 рік сел. Софіївка
Суддя Софіївського районного суду Дніпропетровської області Байда Т.І., розглянувши матеріали адміністративної справи № 3-1946/08 у відношенні
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець: ІНФОРМАЦІЯ_2, проживає: ІНФОРМАЦІЯ_3, працює: СТОВ "Січ"-секретар, -
по ст. 122 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
УСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 31 жовтня 2008 року о 15 годині 00 хвилин в смт. Софіївка по вул. Криворізькій керуючи автомобілем НОМЕР_1, в зоні дії знаків 5.45, 5.46 ПДР рухалась зі швидкістю 100 км/год, перевищила встановлену швидкість руху в населеному пункті на 40 км/год, чим скоїла правопорушення передбачене ч.1 ст. 122КУпАП.
ОСОБА_1, будучи у встановленому законодавством порядку увідомленою про час розгляду справи, 19 листопада 2008 року, в судове засідання не з'явилася, про причину неявки суд не увідомила.
Доказами скоєння ОСОБА_1 правопорушення являється протокол скоєння правопорушення, пояснення правопорушника в протоколі.
Розглянувши матеріали справи приходжу до висновку, що згідно зі ст. ст. 24, 26 КУпАП до ОСОБА_1 необхідно застосувати стягнення у вигляді попередження, яке буде достатнім і необхідним для попередження інших правопорушень.
Виходячи з вищезазначеного на підставі ст 24; 26 ;34 КУпАП України і керуючись ст. ст. 283-284 КУпАП України, -
ПОСТАНОВИВ:
1. ОСОБА_1 визнати винною по ст. 122 ч.1 КУпАП
України і призначити стягнення у вигляді попередження.
2. Постанова оскарженню не підлягає.