Судове рішення #8742830

Справа №2-1541/08

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ


16 жовтня 2008 року     м. Димитров

Димитровський міський суд Донецької області у складі:

головуючого - судді Редько Ж.Є.,

при секретарі Ченченко І.С. ,

розглянувши у заочному відкритому судовому засіданні у м.  Димитров Донецької

області   справу   за   позовом   Комунального   підприємства   „Служба   єдиного

замовника" до ОСОБА_1,  ОСОБА_2

про стягнення заборгованості по квартирній платі,

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_3 підприємство „Служба єдиного замовника" (далі КП "СЄЗ") звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1,  ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по квартирній платі,  в обгрунтування якого зазначив,  що відповідачі мешкають у квартирі 7 будинку 30 м-ну «Молодіжний» м. Димитров Донецької області на підстаЕГдоговору найму жилого приміщення і користується послугами,  які входять до квартирної плати,  проте квартирну плату з 01.01.2004 року по 01.05.2008 року не вносять,  заборгованість по якій склала 1593 грн. 76 коп.,  яку позивач просить стягнути на його користь з відповідачів солідарно,  а також понесені ним витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30 грн.

Представник позивача до суду не з.явився,  письмово сповістив суд про розгляд справи у його відсутності та про наполяганні на позові.

Відповідачі також до судового засідання не з'явилися,  про час і місце розгляду справи повідомлені належним чином,  клопотання про відкладення розгляду справи суду не надали.

Дослідивши матеріали справи,  суд вважає,  що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено,  що будинок № 30,  розташований на м-ні «Молодіжний» у м. Димитров Донецької області,  знаходиться на балансі позивача,  що підтверджується рішенням Димитровської міської ради від 22.06.2002 року (а.с. 10).    

Відповідачі у період з 01.01.2004 року по 01.05.2008 року були зареєстровані та мешкали в квартирі 7 будинку 30 м-ну «Молодіжний» м. Димитров Донецької області на підставі договору найму жилого приміщення у якості наймача і повнолітнього члену його сім, ї,  на ім, я наймача ОСОБА_1 позивачем відкрито особовий рахунок № 010372,  заборгованість відповідачів по квартирній платі за вказаний період склала 1593 грн. 76 коп.,  що підтверджується довідками КП "СЄЗ" про склад сім/і відповідачів,  про суму заборгованості,  щодо особового рахунку (а.с. 4,  7,  8).

Згідно за  ст.  ст. 64,  68 ЖК України,   ст.  525 ЦК України наймач та повнолітні члени його сім. ї зобов"язані своєчасно вносити квартирну плату і несуть солідарну майнову відповідальність за зобов'язаннями,  що витікають з договору найму жилого приміщення,  одностороння відмова від виконання яких не допускається.

Суд вважає,  що відповідачі в одностороньому порядку порушили зобов"язання,  що витікають з умов договору найму жилого приміщення,  тому заборгованість по квартирній печаті підлягає з них стягненню. В силу  ст. 88 ЦПК України з відповідачів на користь позивача підлягає стягненню витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30 грн.,  які було сплачено позивачем при подачі позову до суду (а.с. 2),  та на користь держави судовий збір у розмірі 51 грн.,  оскільки позивач звільнений від сплати цих витрат за рішенням Димитровської міської ради від 31.01.2007 року за № У/13-20 (л.д. 12).

На підставі  ст. 64,  68 ЖК України,   ст. 525,  526 ЦК України,  керуючись  ст.  ст. 10,  11,  57,  88,  209,  212,  215,  226 ЦПК України,  суд

ВИРІШИВ:

Позов Комунального підприємства „Служба єдиного замовника" до ОСОБА_1,  ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по квартирній платі задовольнити.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_2:

1)     на користь Комунального підприємства „Служба єдиного замовника" заборгованість по квартирній платі за період з 01.01.2004 року по 01.05.2008 року в сумі 1593 грн. 76 коп. та судові витрати у сумі 30 грн,  а всього 1623 (одна тисяча шістсот двадцять три) грн. 76 коп.,  перерахувавши цю суму на розрахунковий рахунок 26005301600911 в ПІБ України м. Димитров,  МФО 334806,  ОКПО 32062555;

2)     на користь держави судовий збір в сумі 51 грн.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано до Апеляційного суду Донецької області через Димитровський міський суд протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Апеляційного суду Донецької області через Димитровський міський суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуто судом,  що його ухвалив,  за письмовою заявою відповідачів,  поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.    

  • Номер: 6/553/57/2015
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1541/08
  • Суд: Ленінський районний суд м. Полтави
  • Суддя: Редько Ж.Є.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.06.2015
  • Дата етапу: 25.06.2015
  • Номер: 6/553/77/2017
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1541/08
  • Суд: Ленінський районний суд м. Полтави
  • Суддя: Редько Ж.Є.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 29.03.2017
  • Дата етапу: 04.05.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація