Справа №2-О-113/08
РІШЕННЯ
ІМ"ЯМ УКРАЇНИ
01 жовтня 2008 року. Амвросіївський районний суд Донецької області
у складі: головуючої - судді Косенко З.П.,
при секретарі - Четверик І.Г.,
за участю заявника - ОСОБА_1,
представника зацікавленої особи - М»ясникова A.M.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Амвросіївка справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності трудової книжки, зацікавлена особа - управління Пенсійного фонду України в Амвросіївському районі,
встановив:
10 вересня 2008 року заявник ОСОБА_1 звернулася із заявою про встановлення факту належності їй трудової книжки, власником якої значиться ОСОБА_2. На обгрунтування своїх вимог заявник вказує, що відповідно до свідоцтва про народження її ім»я - ОСОБА_2. Коли вона міняла паспорт, попросила записати її ім»я ОСОБА_1, вважаючи ім»я «Ксенія» застарілим. В трудовій книжці залишилося ім»я ОСОБА_2. Зараз підійшов пенсійний вік і з такою трудовою книжкою вона не може оформити пенсію.
В судовому засіданні заявителька підтримала своє прохання, викладене в заяві, вказуючи, що вона оформляє пенсію, а в трудовій книжці її ім»я значиться «Ксенія», в той час як за паспортом вона «Оксана». При заміні паспорта вона змінила ім»я з ОСОБА_2, яке вважала застарілим, на ОСОБА_1. Тепер просить встановити факт, що трудова книжка на ім. »я ОСОБА_2 належить їй - ОСОБА_1.
Представник зацікавленої особи М»ясников A.M., юрисконсульт управління Пенсійного фонду України в Амвросіївському районі, в судовому засіданні не заперечував проти встановлення факту належності трудової книжки на ім. » ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3, оскільки з представлених доказів вбачається, що це одна і та ж особа.
Суд, вислухавши пояснення заявника, представника зацікавленої особи, дослідивши матеріали справи, вважає, що прохання заявника про встановлення факту належності трудової книжки обгрунтоване і підлягає задоволенню.
Відповідно до вимог ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім"я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім"ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
В судовому засіданні встановлено, що за свідоцтвом про народження заявник значиться ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка смт Приморське м. Маріуполя, 03.07.1976 року вона уклала шлюб з ОСОБА_5, змінила прізвище на «Соловйову». В 2001 році заявник змінила паспорт, в якому значиться ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка смт Приморське м. Маріуполя.
Із представлених доказів вбачається, що трудова книжка на ім»я ОСОБА_6 належить ОСОБА_1.
За таких обставин суд вважає за необхідне задовольнити прохання заявника, встановити факт належності трудової книжки. На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 60, 212, 213, 214, 215, 246, 247, 248, 249, 256 та 294 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Встановити, що трудова книжка, виписана 17 листопада 1971 року на ім»я ОСОБА_4 - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Донецької області через Амвросіївський районний суд.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.