Судове рішення #8740094

Справа 1-89/10

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 квітня 2010 року Новотроїцький районний суд Херсонської області в складі головуючого судді Тимченко О.В.

   при секретарі Марковській І.В.

з участю прокурора Доценко Т.О.

 при попередньому розгляді в залі суду смт Новотроїцьке Херсонської області  кримінальної справи про обвинувачення

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженки  ІНФОРМАЦІЯ_2 , мешканки ІНФОРМАЦІЯ_3, українки, громадянки України, ІНФОРМАЦІЯ_4, заміжньої,   на утриманні неповнолітніх дітей не має,                     за ч.1 ст.366 КК України

ВСТАНОВИВ

Справа яка надійшла на розгляд підсудна Новотроїцькому місцевому суду Херсонської області. ОСОБА_1С, обвинувачується в тому, що працюючи на посаді соціального робітника VI кваліфікаційного розряду управління праці та соціального захисту населення Новотроїцької районної державної адміністрації Херсонської області при Воскресенській сільській раді зловживаючи службовим становищем, умисно, діючи в інтересах своєї доньки - ОСОБА_2, з метою незаконного отримання нею державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям в управлінні праці та соціального захисту населення Новотроїцької районної державної адміністрації, склала завідомо неправдивий акт обстеження матеріально-побутових умов сім'ї ОСОБА_2, в якому не зазначила, що чоловік останньої ОСОБА_3 мав доходи у вигляді щомісячної заробітної плати, працюючи на посаді провідника пасажирського вагону Криворізької пасажирської вагонної дільниці. На підставі зазначеного акту ОСОБА_2 з 01.03.2007 по 31.08.2007 року отримала переплату до соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям в розмірі 1462,22 грн. Щиро кається в скоєному, просить звільнити її від кримінальної відповідальності, провадження по кримінальній справі закрити, у зв»язку з закінченням строків давності, усвідомлює правові наслідки закриття справи з цих підстав.

                 

                Суд вислухавши думку прокурора Доценко Т.О.,яка не заперечила проти задоволення клопотання підсудної ОСОБА_1 на підставі вимог ч.5 ст.7-1 КПК України,дослідивши матеріали справи вважає,що клопотання підлягає задоволенню,оскільки встановлено,що підсудна ОСОБА_1 вчинила злочин середньої тяжкості, щиро розкаюється  у вчиненому, за місцем проживання характеризується позитивно, отже внаслідок закінчення строків давності,тому  згідно ст. ч.5 ст.7-1 КПК України   підсудна повинна бути звільнена від кримінальної відповідальності за вчинений злочин, передбачений ст.366 ч.1 КК України і провадження по справі закрито.

                 

         На підставі викладенного,керуючись ч.5 ст.7-1, ст. 248 КПК України

ПОСТАНОВИВ

Закрити кримінальну справу , 41-89/10 за ч. 1 ст.366 КК України, звільнити від кримінальної відповідальності ОСОБА_1  за вчинений злочин, передбачений ст.366 ч.1 КК України у зв”язку із закінченням строків давності.

                    Запобіжний захід –підписку про невиїзд ОСОБА_1 скасувати.                    Речовий доказ  у справі , акт обстеження матеріально-побутових умов сім»ї що знаходиться на 58,96 аркушах особової справи ОСОБА_2 повернути Управління праці та соціального захисту населення.

                             

                     На постанову може бути подана апеляція до Херсонського апеляційного суду Херсонської області протягом 7 діб з дня її винесення шляхом подання апеляції  через Новотроїцький районний суд Херсонської області.

Суддя  підпис

Копія вірно

Суддя Новотроїцького

 районного суду

 Херсонської області                    ОСОБА_4

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація