Судове рішення #873961
3-1545/07

3-1545/07

УКРАЇНА

АРЦИЗЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

25 січня 2007 року                                                                                                      м. Арциз

Суддя Арцизького районного суду Одеської області Дрикун МЛ., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянина України, не працюючого, мешкаючого в АДРЕСА_7 за ст. 122 ч. 2 КУпАП,

 

Встановив:

 

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 року, приблизно о 16.10 годин в с. Авангард, керуючи транспортним засобом «Мерседес» дерясзнакНОМЕР_1, рухався в лівому ряду при наявності вільного правого, чим порушив п. 11.2 ПДР. Таким чином своїми діями скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 122 ч. 2 КУпАП.

Правопорушник у судове засідання не з'явився, про день та час розгляду справи був повідомлений належним чином, причину неявки суду не повідомив.

Вина правопорушника у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 2 КУпАП підтверджується адміністративним протоколом.

Керуючись ст. ст. 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя-

 

Постановив;

 

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 8,50 гривень в дохід держави.

Постанова оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація